Karamay

28 Eki 2019 - 29 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Karamay şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Blue Sea City Garden Hotel, Junyue Baihe Theme Hotel ve Karamay hao Business Quick Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Karamay konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Karamay otelleri

en düşük 214 TL
en düşük 308 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 165 TL ile Ocak ayıdır. Karamay şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 353 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 256 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 247 TL tutarından %3 daha fazladır.
Karamay şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 10,6°C/51,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 32,9°C/91,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -19,2°C/-2,6°F sıcaklığa sahiptir.
Karamay (KRY) (4,11 km), Karamay şehrine en yakın havaalanıdır.

Çin seyahati planlayın