Aksu

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Aksu şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Pudong Holiday Hotel, Huihuang Hotel ve Tianfu Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Aksu konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Aksu otelleri

en düşük 101 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 165 TL ile Ekim ayıdır. Aksu şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 263 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 173 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 202 TL tutarından %16 daha azdır.
Aksu şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 9,4°C/48,8°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 25,1°C/77,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -11,6°C/11,1°F sıcaklığa sahiptir.
Aksu (AKU) (6,09 km), Aksu şehrine en yakın havaalanıdır.

Çin seyahati planlayın