Hotan

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Hotan şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Yudu Hotel, Hotan Xiyu Hotel ve West Lake International Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Hotan konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Hotan otelleri

en düşük 105 TL
en düşük 150 TL
en düşük 147 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 240 TL ile Ocak ayıdır. Hotan şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 323 TL ile Ekim ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 301 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 286 TL tutarından %5 daha fazladır.
Hotan şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 13,9°C/57,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 31,9°C/89,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -8,5°C/16,7°F sıcaklığa sahiptir.
Hotan (HTN) (9,74 km), Hotan şehrine en yakın havaalanıdır.

Çin seyahati planlayın

Hotan ve çevresi