Altay

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Altay şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Yangguang Hotel Aletai yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Altay konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Altay otelleri

en düşük 233 TL
en düşük 316 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 188 TL ile Nisan ayıdır. Altay şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 278 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 211 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 228 TL tutarından %7 daha azdır.
Altay şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 6,3°C/43,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 29,5°C/85,1°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -25,6°C/-14,1°F sıcaklığa sahiptir.
Altay (AAT) (11,06 km), Altay şehrine en yakın havaalanıdır.

Çin seyahati planlayın

Altay ve çevresi