Harita

 Atina Uluslararası Havaalanı

Atina Uluslararası Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Atina Uluslararası Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Atina Uluslararası Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Atina Uluslararası Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Atina Uluslararası Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Atina Uluslararası havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Atina Uluslararası havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Atina Uluslararası Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Atina Uluslararası Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Atina Uluslararası Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Atina Uluslararası uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Atina Uluslararası Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Atina şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Atina şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Atina Uluslararası yakınındaki havaalanları

 Atina Uluslararası şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Atina Uluslararası Havaalanı

Adres:
Administration Building 17,
GR-190 19 Spata,
GREECE

Telefon:+30 (0)210 3530000
Faks:+30 (0)210 3530001

Web Sitesi:

Sahibi:
ATHENS INTERNATIONAL AIRPORT "EL. VENIZELOS" SA

 Konum Bilgileri

Boylam:23° 56' 40'' E
Enlem:37° 56' 10'' N
IATA kodu:ATH
ICAO kodu:LGAV

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.