Harita

Antalya Kyiv Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. Kyiv yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Antalya - Kyiv uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

794 TL

Aktarmasız havayolu

0

Ortalama uçuş süresi, toplam 1499 kilometre uçuş mesafesi

4sa 35dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Türk Hava Yolları

Kyiv Boryspil ve Kyiv Zhuliany

2 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Kyiv şehrinde 2 havaalanı bulunmaktadır: Kyiv Boryspil ve Kyiv Zhuliany.
Antalya - Kyiv uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 794 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Antalya - Kyiv uçuşu ortalama 4sa 35dk sürmektedir.
Aktarmasız Antalya - Kyiv uçuşu yapan havayolu şirketi yoktur.

Aşağıdaki bilgiler, bu içeriğin yazıldığı tarih olan Ağustos 2015 tarihi itibariyle doğrudur.

Antalya Kiev arasında uçan havayolu şirketleri

Antalya- Kiev arasında hizmet veren havayolu şirketleri arasında yalnızca Ukrayna Hava Yollarının, 1 Eylül 2015 tarihine kadar her gün direkt seferleri mevcuttur. Bu tarihten itibaren uçuşlar aktarmalı olarak yapılacaktır. Aktarmalı olarak hizmet sunan havayollarından bazıları, THY, Çek hava Yolları, Transaero Hava Yolları, Aeroflot, Onur Hava Yolları, Air Berlin ve Atlas Global sayılabilir. Kiev şehrinde iki havaalanı hizmet vermektedir. Bunlar; Kiev Zhulhany ve Kiev Borispol Havaaalanlarıdır. Antalya çıkışlı uçuşlar genellikle Kiev Borispol Havaalanında sonlanmaktadır. Transaero Hava Yolları ise Kiev’e uçuşlarını Zhulhany Havaalanına yapmaktadır. Antalya- Kiev arasında yapılan sefer sayısında yaz ve kış aylarında farklılıklar görülebilir.

Terminal bilgileri:

Antalya Uluslararası Havaalanı’nda iki adet dış hatlar terminali ve bir adet iç hatlar terminali mevcuttur. Dış Hatlar Terminalinde birinci katta bulunan T1 terminali gelen yolcular, ikinci katta bulunan T2 terminali ise giden yolcular tarafından kullanılmaktadır. Antalya Havaalanı Dış Hatlar Terminalinde hizmet veren Duty Free Express’te ünlü markaların ürünlerine ulaşmanız mümkün. Turkish ID, Sbarro Pizza, Popeyes ve Burger King yiyecek-içecek alanlarından yalnızca bazılarıdır. Antalya Uluslararası Havaalanında, sağlık hizmetleri, danışma, bankacılık hizmetleri, VIP ve CIP servisleri mevcuttur. Antalya Havaalanında kablosuz internet hizmeti sağlanmaktadır. Detaylar için danışmadan bilgi alabilirsiniz.

Kiev Borispol Havaalanı Kiev’de bulunan havaalanları arasında, uluslararası uçuşlar için en fazla tercih edilen havaalanıdır. Kent merkezinden 40 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Birçok kez yenilenen havaalanında 3 adet terminal bulunmaktadır. Terminal F iki katlıdır ve yalnızca uluslararası uçuşlar için kullanılır. En son teknolojiyle donatılmış olan Terminal D üç kattan oluşmaktadır. Terminal B terminaller arasında en eski olandır ve iki kattan oluşmaktadır. Terminallerde alışveriş alanları, kafe barlar, havayolu şirketlerinin ofisleri, döviz büroları, bankalar ve ücretsiz kullanacağınız internet bağlantılı bilgisayar bölümleri yolcuların hizmetine sunulmuştur. Terminaller arasında ücretsiz Shuttle otobüsler hizmet vermektedir ve ücretsizdir. Havaalanından kent merkezine ulaşmanın en hızlı ve en kolay yolu 50 UAH (yaklaşık 7 TL) ödeyerek kullanacağınız Sky Bus otobüsleridir. Shuttle ve Sky otobüsleri sık aralıklarla hizmet vermektedir.

Kiev Zuhulhany Uluslararası havaalanında A terminali uluslararası uçuşlar için hizmet vermektedir. Terminalin birinci katında 2 restoran, üç kafe ve alış veriş alanları mevcuttur. İkinci katta bulunan dört adet free shop, iki restoran ve çok sayıdaki kafelerde dinlenebilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Havaalanı ve kent merkezi arasındaki mesafe 20 dakikadır. Terminal A kapısından çıktığınızda 50 metre ileride göreceğiniz, minibüs ve otobüslerle 3-6 UAH (50 Kuruş-1 TL) arasında bir ücretle kent merkezine hızlıca ulaşmanız mümkün.

Antalya- Kiev uçuşunuzu gerçekleştirmek için, en az 6 ay geçerli pasaportunuzla birlikte uçuş saatinden en az iki saat önce havaalanında bulunmanız ve check-in işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir. Eğer check-in işleminizi online olarak yapmak isterseniz, uçuş saatinden 24 saat önce açılan online check-in işleminizi, kalkış saatinden 60 dakika öncesine kadar gerçekleştirebilirsiniz. Uçuş saatinizden en az 60 dakika önce biniş kartınızı alarak, yolcu bekleme salonunda hazır bulunmanız gerekmektedir.

Pratik bilgiler

Antalya ve Kiev arasında saat farkı bulunmamaktadır. Antalya Akdeniz iklim özellikleri gösteren bir kenttir. Yaz ayları kuru ve sıcak kış ayları ise yumuşak geçmektedir. Yaz aylarında ortalama sıcaklık, 28 ila 36 derece, en soğuk aylar olan Ocak ve Şubat aylarında ortalama ısı ise, 10 ila 20 derece arasında değişmektedir. Kiev’de tipik kara iklimi görülmekte ve dört mevsim yaşanmaktadır. Kış aylarında -20lere kadar inen hava koşulları yaz aylarında +25 derece civarındadır. Antalya Kiev’le rakamsal bazda karşılaştırıldığında, kira harcamasının dışında %5 ile %40 arasında değişen oranda daha pahalı bir kenttir.  Kiev’de pahalı sayılmayan bir menüye 14 TL’ye ulaşabilirsiniz. Havaalanlarından kent merkezine ulaşmak için ödeyeceğiniz ücret 20-40 TL civarında olacaktır.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.