Harita

 Cenevre Havaalanı

Cenevre Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Cenevre Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Cenevre Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Cenevre Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Cenevre Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Cenevre havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Cenevre havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Cenevre Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Cenevre Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Cenevre Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Cenevre uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Cenevre Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Cenevre şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Cenevre şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Cenevre yakınındaki havaalanları

 Cenevre şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Cenevre Havaalanı

Adres:
PO Box 100,
Route de l'Aeroport 21,
CH-1215 Geneva 15,
SWITZERLAND

Telefon:+41 (0)22 7177111
Faks:+41 (0)22 7984377

Web Sitesi:

Sahibi:
Geneva International Airport

 Konum Bilgileri

Boylam:6° 6' 37'' E
Enlem:46° 14' 21'' N
IATA kodu:GVA
ICAO kodu:LSGG

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.