Harita

Krasnodar Antalya Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. Antalya yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Antalya yönüne aktarmasız uçuşlar

Kesintisiz uçuşlar hâlihazırda Şubat ile Ekim ayları arasında gerçekleşiyor.

  • ORTALAMA UÇUŞ SÜRESİ2sa 5dk
  • EN UCUZ AKTARMASIZ DÖNÜŞ990 TL
  • HAFTALIK ORTALAMA UÇUŞ SAYISI6
AKTARMASIZ UÇAN HAVAYOLLARI
Pegasus AirlinesRed Wings
Aktarmasız uçuşları ara

Krasnodar - Antalya uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

990 TL

Aktarmasız havayolu

3

Uçuş / hafta

3

Ortalama uçuş süresi, toplam 1135 kilometre uçuş mesafesi

1sa 50dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Exploits Valley Air Services

Antalya

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Antalya şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: Antalya.
Krasnodar - Antalya uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 990 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Krasnodar - Antalya uçuşu ortalama 1sa 50dk sürmektedir.
Aktarmasız Krasnodar - Antalya uçuşu yapan 3 havayolu şirketi bulunmaktadır.
Şubat itibarıyla haftalık 3 Krasnodar - Antalya uçuşu bulunmaktadır.

Krasnodar’dan Antalya’ya uçuşlar

Krasnodar ve Antalya arasında uçan havayolu şirketleri

Krasnodar ve Antalya arasında günümüz itibariyle direkt sefer yapılmamaktadır. Haftanın her günü, değişik saatlerde düzenlenen aktarmalı sefer sayısı oldukça fazladır. Aktarmalı uçan havayolu şirketleri arasında; Pegasus Hava Yolları, Aeroflot, UTair, THY, Air Berlin, S7 Airlines, gibi havayolu şirketleri ön plandadır. İki kent arasında yapılan sefer sayısında mevsimler arasında farklılıklar görülebilir.

Terminal bilgileri:

Krasnodar Uluslararası Havaalanı, kent merkezinin 12 Km doğusunda bulunmaktadır. Yolcu taşıma kapasitesi açısından, Rus Federasyonunun 7. büyüklükteki uluslararası havaalanıdır. VIP ve CIP Lounge bölümleri bulunan havaalanında, internet erişimi sağlanmaktadır. Krasnodar Havaalanı yolcuları, havaalanında bulunan free shop mağazalarında, vergisiz fiyat avantajıyla sunulan ürünleri satın alabilme imkânına sahipler. Parfüm, kozmetik ürünleri, alkollü içecekler, hediyelik eşyalar, oyuncak ve daha birçok ürünün satışa sunulduğu mağazalar bekleme salonuna geçiş yaptığınız alanda karşınıza çıkacak. Havaalanında bulunan kafe, restoran ve barlarda, lokal ve uluslararası gıda zincirlerine ait alanlarda arzu ettiğiniz ürün çeşitlerini bulabilirsiniz. Herhangi bir sağlık sorunu yaşamanız durumunda, havaalanında bulunan sağlık birimine başvurabilirsiniz.

Antalya Uluslararası Havaalanı’nda iki adet dış hatlar terminali ve bir adet iç hatlar terminali mevcuttur. Dış Hatlar Terminalinde birinci katta bulunan T1 terminali gelen yolcular, ikinci katta bulunan T2 terminali ise giden yolcular tarafından kullanılmaktadır. Antalya Havaalanı Dış Hatlar Terminalinde hizmet veren Duty Free Express’te ünlü markaların kozmetik, parfüm, çikolata, tekstil ürünleri ve aksesuar çeşitlerine ulaşmanız mümkün. Turkish ID, Sbarro Pizza, Popeyes ve Burger King havaalanında bulunan yiyecek-içecek mekânlarından bazılarıdır. Antalya Uluslararası Havaalanında, sağlık hizmetleri, danışma, bankacılık hizmetleri, VIP ve CIP servisleri mevcuttur. Antalya Havaalanında yolcular için kablosuz internet hizmeti sunulmaktadır. Havaalanından kent merkezine ulaşmak için havaalanının hemen dışından hareket eden otobüs ve minibüsler kullanılabilir. Taksi durakları da havaalanı çıkışında kolaylıkla ulaşılabilir noktadadır. Eğer Antalya’da araba kiralamayı planlıyorsanız havaalanında bulunan araba kiralama ofislerinde aradığınız türde bir arabayı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Pratik bilgiler

Krasnodar ve Antalya aynı zaman dilimini paylaşmaktadır. İki kent arasında saat farkı yoktur. Ilıman iklim kuşağında bulunan Krasnodar bol yağış alan bir kenttir. En soğuk ay olan Ocak ayı ortalama sıcaklığı 0 derece, en sıcak ay olan Temmuz ayı ortalama sıcaklığı 30 derece civarındadır. Antalya Akdeniz iklim özellikleri gösteren bir kenttir. Yaz ayları kuru ve sıcak, kış ayları ise yumuşak geçmektedir. Yaz aylarında ortalama sıcaklık, 28 ila 36 derece, en soğuk aylar olan Ocak ve Şubat aylarında ortalama sıcaklık ise, 10 ila 20 derece arasındadır. Krasnodar ve Antalya arasındaki rakamsal karşılaştırmada Krasnodar’ın kira, restoran giderlerinde Antalya’ya nazaran %2-23 arasında değişen oranda, daha pahalı olduğu gözlemlenmektedir. Buna karşılık market harcamalarında Antalya, Krasnodar’dan %33 oranında daha pahalıdır. Krasnodar’da pahalı olmayan bir restoranda 16 TL’ye satın alacağınız yemek için Antalya’da 14 TL ödemeniz yeterli olacaktır. Antalya Havaalanından Antalya’nın merkezi noktalarından biri olan Kaleiçi’ne taksiyle ulaşmak için 55 TL ödemeniz gerekmektedir.

Yukarıdaki bilgiler, bu içeriğinin yazıldığı tarih olan Kasım 2015 tarihi itibariyle doğrudur.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.