Bergen

25 Nis 2019 - 26 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Bergen şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Quality Hotel Edvard Grieg, Clarion Hotel Admiral ve Clarion Hotel Bergen Airport yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Bergen konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Bergen otelleri

en düşük 795 TL
en düşük 1.068 TL
en düşük 3.152 TL

Yolcular Bergen için ne diyor?

9,8
Outdoor Meraklıları
9,7
Maceraperest Yolcular
9,1
Ailece Seyahat Edenler
8,7
Tarih Meraklıları
7,1
Gezginler
Üye değerlendirmeleri (56)
Sarah LaBrie
Sarah LaBrieClearwater
16.05.2018

My recent trip to Bergen Norway, left me speechless for days! No words or images could accurately show the beauty of this wonderful location! I went with my toddler son, and we ventured MANY times up Mt. Floyen and enjoyed their many walking trails and "Troll Playground". The Fjords to Gudvangen...still I have no words for. Breath-taking doesn't even do it justice. It was as if you could hear the echos of the ancient gods and goddesses within the mountains and waters. It took you back in time, in such an enchanting way, that you will truly forget where you are! I cannot recommend this area enough! My trip #2 is planned already, for next year! I can't wait to explore the areas again!

Jen A
Jen ABarselona
28.12.2017

A beautiful little town on the coast of Norway. We took advantage of the Bergen Card so got to see quite a bit in our short visit - charming streets, gorgeous views, and interesting museums.

Tyson Bramer
Tyson BramerLos Angeles
6.11.2017

A great Nordic city that has so much to offer. Whether just a starting point to explore other parts of Norway, or your destination, you will be delighted by all the surprises around every corner.

YUJING HU
YUJING HUHefei
27.12.2015

Arrived day has heavy rain make me felt terrible! But good view definitely !

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 700 TL ile Aralık ayıdır. Bergen şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.133 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 821 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 870 TL tutarından %5 daha azdır.
Bergen şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 6,0°C/42,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 17,7°C/63,9°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -0,6°C/30,9°F sıcaklığa sahiptir.
Bergen (BGO) (12,24 km), Bergen şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Stord (66,65 km)

Norveç seyahati planlayın