Erivan

30 Eyl 2019 - 1 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

1 gece, 2 misafir, 1 oda için toplam fiyat
Varsa yerel vergiler hariç tüm vergiler ve masraflar dahildir.
Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Erivan şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Grand Hotel Yerevan - Small Luxury Hotels of the World, Doubletree By Hilton Hotel Yerevan City Centre ve Cross Resort Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Erivan konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Erivan otelleri

en düşük 294 TL
en düşük 516 TL
en düşük 913 TL

Yolcular Erivan için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
8,6
Gurme Seyahatseverler
7,9
Ailece Seyahat Edenler
7,3
Sanat ve Tasarım Aşıkları
7,1
Outdoor Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (64)
Stephen Bugno
Stephen BugnoAnchorage
19.03.2018

Erivan parklar, çok sayıda manzara ve önemli kiliselerle dostane bir başkenttir. Birkaç günlüğüne para cezası ama Ermenistan'da görülecek daha ilginç yerler var.

Child of Bohemia
Child of BohemiaCape Town
16.09.2015

Erivan, dost canlısı insanlar ile çok ilginç bir şehir. Bize her zaman yardım edebildiler ve tarihi hikayelerini bizimle paylaşmak istediler.

Scott Stone
Scott StoneNew York City
14.08.2015

Bu milyonda bir şehir, Ermenistan'ın başkenti ve en büyük şehri, çok iyi bir şekilde şaşırdım. Erivan'da birçok açık hava kafesi, insanların her akşam yüksek bir ruhla topladıkları ve sanat açısından kültürel olarak zengin olduğu harika bir meydan (Cumhuriyet Meydanı) vardır. En etkileyici şeylerden biri, savaşa adanmış DEĞİL, ama güzel sanatlar ve sahne sanatları üzerinde güçlü etkiye sahip olan heykellerdir. Ekteki fotoğraf yazar William Saroyan'a ait.

RUZANNA Hay
RUZANNA HayStokholm
6.01.2017

Erivan'ın tarihi, M.Ö. 782 yılında, Ararat ovasının batı ucunda I. Argishti I tarafından Erebuni kalesinin kurulmasıyla M.Ö. 8. yüzyıla kadar uzanır. [2] I. Dünya Savaşı'ndan sonra, Erivan, bölgeye yerleşmiş olan Ermeni Soykırımı'ndan kurtulanlar olarak, Demokratik Ermenistan Cumhuriyeti'nin başkenti oldu. Şehir, 20. yüzyıl boyunca Ermenistan'ın Sovyetler Birliği'ndeki onbeş cumhuriyetten biri olmasıyla hızla genişledi. Elli yılda Erivan, Rusya İmparatorluğu içinde yaşayan birkaç bin kişinin yaşadığı bir kasabadan, Ermenistan'ın ana kültür, sanat ve sanayi merkezine dönüştürülmüş ve ulusal hükümetin merkezi olmuştur.   Ülke ekonomisinin büyümesiyle birlikte, Erivan, kentin pek çok yerinin 2000'li yılların başından bu yana yeni inşaat alanlarının olması ve şehirlerde nadir görülen restoranlar, mağazalar ve cadde kafeleri gibi perakende satış yerleri nedeniyle büyük bir dönüşüm geçiriyor Sovyet zamanları, çoğaldı.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 229 TL ile Mayıs ayıdır. Erivan şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 315 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Eylül ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 287 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 258 TL tutarından %10 daha fazladır.
Erivan şehrinde Eylül ayı için beklenen ortalama sıcaklık 20,9°C/69,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 33,9°C/93,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -7,3°C/18,9°F sıcaklığa sahiptir.
Erivan (EVN) (10,58 km), Erivan şehrine en yakın havaalanıdır.

Ermenistan seyahati planlayın