Hamburg

26 Eki 2019 - 27 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Hamburg şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Alt Lohbrügger Hof, Kleinhuis Hotel Mellingburger Schleuse ve NH Hamburg Horner Rennbahn yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Hamburg konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Hamburg otelleri

en düşük 889 TL
en düşük 1.008 TL
en düşük 1.325 TL

Yolcular Hamburg için ne diyor?

9,8
Ailece Seyahat Edenler
9,8
Gece Hayatı Severler
8,6
Gurme Seyahatseverler
8,5
Tarih Meraklıları
8,0
Outdoor Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (180)
Julia Wieder
Julia Wieder
17.06.2019

Çok güzel liman şehri. Şehir ve doğa arasında hayatın güzel olduğu bir karışım.

Guilherme Felipw
Guilherme Felipw
22.04.2019

İnanılmaz şehir! Almanya'daki en yeşil şehir ve Avrupa'nın en çok köprüsüne sahip şehir. Hamburg gezisine değer.

Lewis Embleton
Lewis Embleton
13.02.2019

Hamburg'da geçirdiğim en iyi hafta sonu tatillerinden birini yaşadım. Farklı amaçlar için farklı bölgelere sahip olduğu Londra'ya benzer bir düzeni vardır. Bir gece hayatı bölgesi, alışveriş bölgesi, turistik ve turistik yerler listeye devam ediyor. Gerçekten, neden gittiğinizin sebebi ne olursa olsun, tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Dışarıda bir şeyler içip içmeyeceğiniz, yemek yiyecekseniz, alışveriş yapıyorsanız, sanat ve kültür yaşıyorsanız hepsine sahip. Hamburg şimdi en sevdiğim şehri ziyaret ettiğim kesinlikle geri dönecek.

Stanescu Roxana
Stanescu Roxana
16.12.2018

Çarpıcı bir mimari ve harika yemekler ile harika bir şehir. Bu güzel şehri keşfetmek bir zevkti. Görmelisiniz: Opera Binası - bu sadece şaşırtıcı ve tepedeki manzara… nefes kesici.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 590 TL ile Ocak ayıdır. Hamburg şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 866 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 769 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 749 TL tutarından %2 daha fazladır.
Hamburg şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 8,9°C/48,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 22,1°C/71,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -0,7°C/30,7°F sıcaklığa sahiptir.
Hamburg International (HAM) (8,56 km), Hamburg şehrine en yakın havaalanıdır.

Almanya seyahati planlayın