Araç kiralama şirketleri yaşı 25'in altındaki sürücüler için ek ücret talep edebilrler, bu ücret genellikle aracı aldığınızda ödenebilir. Bazı yerlerde yaş sınırlamaları olabilir. Rezervasyon yaptırmadan önce araç kiralama şirketinin web sitesini kontrol edin.

Hamburg Şehrinde En Uygun Araç Kiralama

Almanya’nın en büyük liman kenti olan Hamburg, Avrupa’nın en yoğun ve en büyük ikinci limanına sahiptir. Kendi başına bir eyalet olan Hamburg Almanya’nın dünyaya açılan kapısı unvanını sonuna kadar hak eden bir kenttir. Kendi içinde birçok bölgeye ayrılan Hamburg’da bulunan sahil kesimlerini, irili ufaklı şehir ve kasabaları, dümdüz bir ovada yer alan bu güzel kentin her köşesini araba kiralayarak keşfedin. Almanya’nın yüksek kalitedeki yol ve otoyollarında sürüş ve seyir zevki yüksek yolculukları Skyscanner’dan kiraladığınız arabayla yapın. Hamburg seyahatinizi ne amaçla yaparsanız yapın, iş gezisi, turistik seyahat veya kültür gezisi, Skyscanner’da ihtiyacınızı karşılayacak, size en ekonomik seçenekleri sunacak arabayı bulmak çok kolay. Kalabalık seyahat edenler için bir minibüs, konfordan hoşlananlar için belki bir spor Mercedes, tarzını konuşturmak isteyenler için bir BMW ya da daha mütevazı bir seçim. Tercihiniz hangi arabadan yana olursa olsun Skyscanner’de aradığınızı bulacaksınız. Dünyanın en güvenilir ve en itibarlı araba kiralama şirketleriyle çalışan Skyscanner’la aracınızı kiralayın ve Hamburg’u gönlünüzce keşfedin. Hamburg Uluslararası Havaalanı, Airport Hamburg-Fuhlsbüttel kent merkezinin 8,5 Km kuzeyinde bulunmaktadır. Avis/Budget, Buchbinder/Global Drive, Enterprise/alamo Int., Europcar, Hertz/Dollar/Thrifty ve Sixt gibi itibarlı araba kiralama şirketleri havaalanının gelen yolcular kısmı Terminal 2 giriş katında bulunmaktadır. Aracınızı uluslararası geçerli ehliyetiniz (aracınızı kullanırken ulusal ehliyetinizi de yanınızda bulundurunuz) ve pasaportunuzla teslim alıp, havaalanında bulunan çok katlı araba kiralama oto parkı P5 bölümüne teslim edebilirsiniz. Eğer aracınızı havaalanı dışında bir noktadan teslim almak ve bırakmak istiyorsanız, Tren İstasyonu, Bergedorf, Wondsbek, Cruise Center, North ve South Hamburg gibi bölgelerde bulunan araba kiralama ofislerini kullanabilirsiniz. Hamburg gibi yoğun trafik yaşanan kentleri ziyaret etmeden önce araba kiralama işleminizi online yapmanız önerilmektedir. Bu yazının yayınlandığı tarihte Skyscanner’la yapacağınız araba kiralama işlemi için günlük kiralama bedeli 228 TL ile 550 TL arasında değişmektedir.

Almanların trafik kurallarına sonuna kadar uyduğu bilinen bir gerçektir. Hamburg’da hız limitleri aşağıdaki gibidir. Kasaba ve köy gibi yerleşim yerleri arasında 50 Km, konut alanları içinde 30 Km, çocukların oyun oynayabileceği bölgeler levhalarla belirtilmiş ve bu alanlarda hız limiti 5-7 Km’dir. Aşmış olduğunuz hız limitine oranla kademeli olarak artan para cezası 10 Eur ile 680 Eur arasında değişmektedir. EU ülkelerinin birçoğunda olduğu gibi Almanya’da da alkol kullanma limiti 0,50 promildir. Bu oranı aşmanız karşısında yüksek para (ilk yakalanmada 500 Eur) cezasıyla karşılaşabilirsiniz. Hamburg’da cumartesi de dahil olmak üzere hafta içinde, iş giriş ve çıkış saatlerinde otopark sorunu ve trafik yoğunluğu yaşanmaktadır. Trafiğin sağdan aktığı kentte cadde ve sokaklarda, gidiş yönüzde yani sağ tarafta bulunan parkmetreli alanlar P harfi ile belirlenmiştir. Saati 1,20 Eur’dan başlayan bu alanlar park için uygundur. Bazı parkmetreli alanlara 12 Euro karşılığında maksimum 24 saat aracınızı bırakabilirsiniz. Bir diğer alternatif ise kentin Altona, Harburg, Arenen ve Bergedorf bölümlerinde bulunabilen kapalı ve katlı otoparklardır. Kapalı otoparkların saati 1,30 Euro’dan başlamaktadır. Diğer bir taraftan Hamburg’da oldukça yaygın bir şekilde uygulanan P+R (Park and Ride) sisteminden bahsetmek gerekebilir. Kentin dışında konumlanan özel alanlara aracınızı ücretsiz olarak park ediyorsunuz ve oldukça sık hareket eden metro, otobüs gibi ulaşım seçenekleriyle kent merkezine ulaşabiliyorsunuz.

Hamburg’da Mönckebergstrasse, Rathaus, minyatür Venedik Alster Arcades, Balık Pazarı ziyaret edebileceğiniz yerler arasındadır. Almanya’nın lokomotif kentlerinden Hamburg’u Skyscanner’dan online kiraladığınız araçla keşfedin. A1 otoyolundan Bremen’e 127 Km, A27 otoyolundan Hannover’e ise yalnızca 127 Km yani en fazla 2 saatlik araba yolculuğuyla ulaşabilirsiniz. Araba kiralayarak yolların, kentlerin ve özgürlüğünüzün keyfini çıkarın.

Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car
Alamo

Skyscanner'la Araç Kiralama

Skyscanner kapsamlı araç kiralama aramasına hoş geldiniz. Binlerce varış yerini araştırır ve sizin için düşük fiyata mükemmel sürüş deneyimi bulmak amacıyla binlerce araç kiralama teklifini karşılaştırırız. Seyahatinizi en ucuza mal edebilmeniz için size yardımcı oluruz, böylece siz de yola bir gülümsemeyle çıkarsınız. Gelin bizimle araç sürün.

Ücretsiz Araç Kiralama Karşılaştırması

Skyscanner'la web'deki en düşük araç kiralama fiyatlarından bazılarını bulacaksınız. Sizin için uygun olan araç kiralama teklifini bulduktan sonra rezervasyonunuzu yaptırmanız için sizi doğrudan araç kiralama şirketine yönlendireceğiz. Hiçbir zaman komisyon eklemeyiz, böylece her zaman en iyi fiyatı elde edersiniz.

Skyscanner'la Arama Yapın

Araç mı kiralamanız gerekiyor? Daha fazla aramayın. Nereye gitmek isterseniz isteyin, neye ihtiyacınız olursa olsun, anahtarı bizde. Sadece varış noktanızı, araç teslim alma ve teslim etme tarihlerinizi girin ve biz de size en iyi araç kiralama şirketlerinden tüm teklifleri sunalım, böylece saniyeler içinde karşılaştırma yapabilir ve aracınızın rezervasyonunu yaptırabilirsiniz.

*Bu fiyat, çok sayıda seçenek arasından seçim yapmanıza yardımcı olmak üzere tahmini bir fiyattır. Bugünkü fiyat, son 15 günün her birinde Skyscanner'da bulunan en düşük fiyatların ortalamasını temel almaktadır.