Araç kiralama şirketleri yaşı 25'in altındaki sürücüler için ek ücret talep edebilrler, bu ücret genellikle aracı aldığınızda ödenebilir. Bazı yerlerde yaş sınırlamaları olabilir. Rezervasyon yaptırmadan önce araç kiralama şirketinin web sitesini kontrol edin.

Hamburg International Havaalanında En Uygun Araç Kiralama

###HAMBURG ULUSLARARASI HAVALİMANI’NDA ARABA KİRALAMA

Almanya’nın en büyük ikinci kenti ve en büyük limanı olan Hamburg, kentte bulunan çok sayıda suyolu ve kanal sayesinde “Kuzeyin Venedik’i” olarak anılmaktadır. Hamburg ilgi çekici mimarisi, kültürel çeşitliliği ve liberal ortamının yanı sıra parkları, ağaçları ve kent içindeki gölleriyle ziyaretçilerini cezbetmektedir. Yerel balık pazarına (Fischmarkt) uğramak, Elbe Nehri kenarındaki şık restoranlarda yemek yemek, üniversite mahallesinde gece hayatını tatmak Hamburg’un olmazsa olmaz aktivitelerindendir. Hamburg aynı zamanda saygın müzeleri, sanat galerileri, tiyatroları ve konser salonlarıyla kültürel açıdan da öne çıkmaktadır. Skyscanner, Hamburg’a ister tatil ister turistik amaçlı yapacağınız seyahat öncesinde, Hamburg Uluslararası Havalimanı’ndan istediğiniz model ve büyüklükte aracı, en uygun fiyata kiralamanıza yardımcı olacaktır.

###HAMBURG ULUSLARARASI HAVALİMANI’NDAKİ ARABA KİRALAMA FİRMALARI

Hamburg şehir merkezinin yaklaşık 9 km kuzeyinde yer alan Hamburg Uluslararası Havalimanı’nda Avis, Budget, Buchbinder, Global Drive, Enterprise, Alamo, National, Europcar, Hertz, Dollar ve Thrifty olmak üzere çok sayıda yerli ve uluslararası araba kiralama şirketi bulunmaktadır. Bunlardan Avis ve Budget her gün 07:00-23:00; Buchbinder ve Global Drive her gün 06:00-23:00; Enterprise, Alamo, National, Hertz, Dollar ve Thrifty pazar günleri 08:00-23:00, diğer tüm günler 07:00-23:00; Eruopcar her gün 07:00-23:30 ve Sixt hafta içleri 06:00-24:00, hafta sonları ise 07:00-24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

###HAMBURG ULUSLARARASI HAVALİMANI YAKINLARINDAKİ BENZİNLİKLER

Araba kiralama firmalarıyla yapılan sözleşmeye bağlı olarak, kiralanan aracın benzin deposunun, kiralama süresi sonunda araba geri bırakılmadan önce doldurulması gerekebilmektedir. Hamburg Uluslararası Havalimanı’nın hemen yanında, her yönden ulaşımın oldukça kolay olduğu iki farklı Shell benzin istasyonu bulunmaktadır. Weg beim Jäger 193 ve Alsterkrugchaussee 431 adreslerinde konumlanan bu iki benzinlik, havalimanına dönüşte kiraladıkları araçları benzin deposunu doldurarak bırakacak olan yolcular tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Havalimanı yakınlarında, başka benzinlikler de yer almaktadır. Bunlardan HEM benzin istasyonu (Kollaustraße 179) havalimanına 5.8 km, JET (Osterfeldstraße 39) 6.1 km, Esso (Barmbeker Str. 86) ise 7.1 km uzaklıktadır.

###HAMBURG ULUSLARARASI HAVALİMANI ÇEVRESİNDEKİ YOLLAR

Hamburg Uluslararası Havalimanı, Hamburg’un çevre yollarından olan B433’ün yanında konumlanmıştır. B433 üzerinden, Danimarka sınırından Avusturya sınırına kadar Almanya’yı kuzeyden güneye kesen ve 963 km uzunluğuyla ülkenin en uzun otobanı olan A7’ye kolay ve hızlıca ulaşılmaktadır. Hamburg kent merkezine, havalimanından B433’e bağlanıp ardından Eppendorfer Baum, Rothenbaumchaussee ve Dammtorstrasse rotası izlenerek tahmini 28 dakikada ulaşılabilmektedir.

###HAMBURG ULUSLARARASI HAVALİMANI’NDAN GİDECEĞİNİZ YERE YOL TARİFİ

Hamburg Uluslararası Havalimanı yakınlarındaki popüler seyahat noktalarına nasıl ulaşabileceğinizi aşağıdaki kısa ve özet rehberlere göz atarak görebilirsiniz:

####Bremen

Bremen, Weser Nehri kenarında yer alan, kartpostallık görüntülere sahip, 1200 yıllık geçmişi olan bir şehirdir. Bremen, UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yer alan Rathaus gibi tarihi binalarının yanı sıra ilginç mağazaları, kafeleri ve sosyal hayatıyla da ilgi çeken bir turizm merkezidir. Hamburg Uluslararası Havalimanı’na 137 km mesafede bulunan Bremen’e, havalimanından B433 üzerinden A7’ye bağlanıldıktan sonra, A261, A1 ve B6 rotası izlenerek tahmini 1 saat 21 dakikada gidilebilmektedir.

####Lübeck

Baltık Denizi kıyılarına çok yakın bir mesafede bulunan Lübeck, İkinci Dünya Savaşı sırasında bombalanan kentlerden olmasına rağmen, ortaçağdan kalma tarihi merkezini korumayı başarmıştır ve UNESCO Dünya Miras listesinde yer almaktadır. Lübeck, Hamburg Uluslararası Havalimanı’ndan yaklaşık 70 km uzaklıktadır. Havalimanından öncelikle güneydoğu yönünde ilerleyerek A24’e bağlanılıp ardından A1 rotası takip edilerek tahmini 1 saat 5 dakikada Lübeck’e ulaşılmaktadır.

Not: Yukarıdakiler, yazının yayınlandığı tarihte geçerli olan bilgilerdir.

Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car
Alamo

Skyscanner'la Araç Kiralama

Skyscanner kapsamlı araç kiralama aramasına hoş geldiniz. Binlerce varış yerini araştırır ve sizin için düşük fiyata mükemmel sürüş deneyimi bulmak amacıyla binlerce araç kiralama teklifini karşılaştırırız. Seyahatinizi en ucuza mal edebilmeniz için size yardımcı oluruz, böylece siz de yola bir gülümsemeyle çıkarsınız. Gelin bizimle araç sürün.

Ücretsiz Araç Kiralama Karşılaştırması

Skyscanner'la web'deki en düşük araç kiralama fiyatlarından bazılarını bulacaksınız. Sizin için uygun olan araç kiralama teklifini bulduktan sonra rezervasyonunuzu yaptırmanız için sizi doğrudan araç kiralama şirketine yönlendireceğiz. Hiçbir zaman komisyon eklemeyiz, böylece her zaman en iyi fiyatı elde edersiniz.

Skyscanner'la Arama Yapın

Araç mı kiralamanız gerekiyor? Daha fazla aramayın. Nereye gitmek isterseniz isteyin, neye ihtiyacınız olursa olsun, anahtarı bizde. Sadece varış noktanızı, araç teslim alma ve teslim etme tarihlerinizi girin ve biz de size en iyi araç kiralama şirketlerinden tüm teklifleri sunalım, böylece saniyeler içinde karşılaştırma yapabilir ve aracınızın rezervasyonunu yaptırabilirsiniz.

*Bu fiyat, çok sayıda seçenek arasından seçim yapmanıza yardımcı olmak üzere tahmini bir fiyattır. Bugünkü fiyat, son 15 günün her birinde Skyscanner'da bulunan en düşük fiyatların ortalamasını temel almaktadır.