Harita

 Libreville Havaalanı

Libreville Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Libreville Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Libreville Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Libreville Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Libreville Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Libreville havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Libreville havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Libreville Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Libreville Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Libreville Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Libreville uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Libreville Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Libreville şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Libreville şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Libreville yakınındaki havaalanları

 Libreville şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Libreville Havaalanı

Adres:
PO Box 363,
Aeroport de Libreville,
Libreville,
GABON

Telefon:+241 (0)738282

 Konum Bilgileri

Boylam:9° 24' 55'' E
Enlem:0° 27' 33'' N
IATA kodu:LBV
ICAO kodu:FOOL

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.