Harita

 Bordo Havaalanı

Bordo Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Bordo Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Bordo Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Bordo Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Bordo Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Bordo havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Bordo havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Bordo Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Bordo Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Bordo Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Bordo uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Bordo Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Bordo şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Bordo şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Bordo yakınındaki havaalanları

 Bordo şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Bordo Havaalanı

Adres:
Cidex 40,
F-33700 Merignac,
FRANCE

Telefon:+33 (0)5 56345050
Faks:+33 (0)5 56342301

Web Sitesi:

Sahibi:
Société Aéroport de Bordeaux Mérignac, Public Limited Company

 Konum Bilgileri

Boylam:0° 42' 51'' W
Enlem:44° 49' 45'' N
IATA kodu:BOD
ICAO kodu:LFBD

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.