Bordo

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Bordo şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hôtel Majestic, Yndo Hôtel ve Hôtel de Sèze & Spa Bordeaux Centre yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Bordo konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Bordo otelleri

en düşük 677 TL
en düşük 1.151 TL
en düşük 2.208 TL

Yolcular Bordo için ne diyor?

9,8
Gurme Seyahatseverler
8,4
Tarih Meraklıları
7,2
Ailece Seyahat Edenler
6,8
Maceraperest Yolcular
6,2
Lüks Seyahatçiler
Üye değerlendirmeleri (64)
Anne Lowrey
Anne LowreySan Francisco
26.02.2019

Paris'in klişe ve kalabalığına bir alternatif olarak, Bordeaux'nun sadece bir şarap bölgesinden daha fazla olduğu Güneybatı Fransa'ya bakın ... canlı ve kesinlikle güzel bir şehir. Shhh..but önce sen duydun!

Ana Ortuño
Ana Ortuño
6.01.2019

8 ay boyunca Erasmus şehrimdi, çok güzeldi. Çok sanat, çok bohem bir şehir ve çok fazla yaşamı var.

Michael And Donna C
Michael And Donna C
24.01.2018

2 saatten kısa mesafedeki Bordo, tarih, mimari ve restoranlar için mükemmeldir. Şehri görmek için tramvay yolculuğu yapın ya da Gironde nehri kıyısında bir nehir teknesine binin veya yürüyün. Bordo Lac bölgesinde, ticaret merkezi alışveriş yaparken, St Pierre bölgesi Bordo'nun en eski bölümünü sunmaktadır.

Clive M
Clive M
24.03.2017

Bence burası Fransa'daki en güzel şehir. Tüm bütçelere uygun restoranlar, kafeler, barlar. Mimari, muhteşem tramvay sistemi yapımı şehre, kiliselere ve elbette nehrin içine seyahat etmek için kolay ve ucuz. Sadece otur ve dünyayı izle! 1 saat arabayla.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 639 TL ile Ekim ayıdır. Bordo şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 865 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 639 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 760 TL tutarından %18 daha azdır.
Bordo şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 14,7°C/58,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 27,0°C/80,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 2,4°C/36,3°F sıcaklığa sahiptir.
Bordo (BOD) (10,71 km), Bordo şehrine en yakın havaalanıdır.

Fransa seyahati planlayın