Harita

 Antofagasta Havaalanı

Antofagasta Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Antofagasta Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Antofagasta Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Antofagasta Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Antofagasta Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Antofagasta havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Antofagasta havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Antofagasta Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Antofagasta Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Antofagasta Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Antofagasta uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Antofagasta Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Antofagasta şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Antofagasta şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Antofagasta yakınındaki havaalanları

 Antofagasta şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Antofagasta Havaalanı

Adres:
Casilla 90,
Antofagasta,
CHILE

Telefon:+56 (0)55 269077

 Konum Bilgileri

Boylam:70° 26' 34'' W
Enlem:23° 26' 21'' S
IATA kodu:ANF
ICAO kodu:SCFA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.