Harita

Sakız Kalamata Uçak Bileti Fiyatları

Chios - Kalamata uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

2.701 TL

Aktarmasız havayolu

0

Kalamata

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Kalamata şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: Kalamata.
Chios - Kalamata uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 2.701 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Aktarmasız Chios - Kalamata uçuşu yapan havayolu şirketi yoktur.
Skyscanner ile Chios Kalamata uçak biletinizi hemen rezerve edin! Uçak bileti alırken en önemli iki parametrenin zaman ve maliyet olduğunu bilen Skyscanner, bu yüzden hemen her havayolundan aldığı Chios Kalamata uçak bileti detaylarını sizin için tek bir yerde toplar ve karşılaştırma imkanı verir. Siz de Chios Kalamata uçak bileti fiyatları ya da sefer zamanlarına göre seyahatinize en uygun filtrelemeyi yapabilirsiniz. Böylelikle, daralan opsiyonlar arasından dilediğiniz Chios (JKH) Kalamata (KLX) uçak biletini hızlı bir şekilde seçebilirsiniz.

Chios Kalamata Arası En Ucuz Uçak Bileti Nasıl Bulunur?

Skyscanner’ın farklı özelliklerinden yararlanarak gidiş dönüş Chios Kalamata uçak bileti için en iyi fiyatı bulabilirsiniz:
  • Eğer Kalamata uçuşunuz için günlere tam olarak karar vermediyseniz, tüm ay seçimi yaparak bilet fiyatlarına göre bir plan yapabilirsiniz.
  • En iyi fiyatı yakalamak için uçuş zamanından kaç hafta önce rezervasyon yapmanız gerektiğini inceleyebilirsiniz.
  • Chios Kalamata seyahat planınız eğer çok esnek ise o zaman yukarıda yer alan “En Ucuz Ay” grafiğini incelemeniz faydalı olacaktır.
  • Chios Kalamata uçuşları için fiyat alarmı kurarak takipte kalabilirsiniz.
Burada Kalamata seyahatiniz için kısaca bahsettiğimiz taktiklerin detaylarını ve daha fazlasını “Skyscanner araçları ve yeni özellikleri nasıl kullanılır?” başlıklı rehberimizde bulabilirsiniz.

Chios Kalamata Uçuşu Hakkında Faydalı Bilgiler

Seyahatinizi planlamadan önce, yukarıda yer alan Chios Kalamata Uçuş Bilgileri sayesinde, aşağıdaki sorulara hızlı cevaplar bulabilirsiniz:
  • Chios Kalamata arası uçuş mesafesi kaç km
  • Chios Kalamata arası uçakla kaç saat sürüyor
  • Hangi havayolları Chios Kalamata için en ucuz bileti sağlıyor
  • Hangi havayolları Chios Kalamata arası direkt (aktarmasız) uçuyor
Bunların dışında farklı havayollarının el bagajları için uyguladıkları kurallara göz atmanızda da yarar var.

Chios Kalamata Seyahatinizi Tek Bir Yerden Planlayın

Skyscanner ile Kalamata çevresinde yapacağınız konaklamalar için otel rezervasyonu ve araç kiralama yapabilmeniz de mümkün. Seyahat planlamanızda size avantaj sağlayacağını düşündüğümüz bir başka şey ise Skyscanner mobil uygulaması olacaktır. Bu uygulama sayesinde Chios Kalamata uçak seferleri için fiyat değişikliklerinden ve son dakika fırsatlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.