Harita

Edinburg Dalaman Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. Dalaman yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Edinburg - Dalaman uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

960 TL

Aktarmasız havayolu

1

Ortalama uçuş süresi, toplam 3218 kilometre uçuş mesafesi

4sa 30dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Türk Hava Yolları

Dalaman

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Dalaman şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: Dalaman.
Edinburg - Dalaman uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 960 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Edinburg - Dalaman uçuşu ortalama 4sa 30dk sürmektedir.
Aktarmasız Edinburg - Dalaman uçuşu yapan bir havayolu şirketi bulunmaktadır.

Edinburgh`dan Dalaman Havaalanı`na direkt uçuşlar, Mayıs –Ekim ayları arasında sezonluk olarak gerçekleştirilmektedir. EasyJet, Mayıs ayı itibariyle Salı ve Cumartesi günleri, Thomson Airways Temmuz ayı itibariyle, Pazartesi ve Perşembe günleri, Jet 2 ise Temmuz ayından başlayarak Cuma günleri, tek frekans şeklinde direkt uçuşlar gerçekleştirmektedirler. British Airways ve Türk Hava Yolları`nın aktarmalı seferleri ile kış sezonunda da bu hatta uçmak mümkün.

Edinburgh Havaalanı terminalinde, check-in işlemleri giriş katında, güvenlik kontrolü ise ikinci katta yapılmaktadır. Terminalde, bekleme sürecinizi keyifli bir hale getirecek birçok alternatif bulunuyor. Gidiş salonu oldukça büyük ve yiyecek mekanlarıyla lezzet zenginliğine sahip. Dünyaca bilinen zincir markaların kafe ve restoranları, deniz ürünleri ve Suşi mekanları, Şampanya Barı gibi cazip alternatifler bulunmakta. Bay, bayan, yaşlı ya da genç, herkes için cazip adresler barındıran terminalde; ünlü markaların mağazaları, kozmetik ve sağlık ürünleri, seyahat ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz mağazalar, kitap-dergi bulabileceğiniz mağazalar hatta bakım yaptırabileceğiniz bir merkez bulabilirsiniz. No.1 Traveller ve Aspire Loungları ise konforda sınır tanımıyor. Terminal genelinde mevcut geniş oturma alanlarında, iki saat boyunca telefon veya tabletinizden, ücretsiz olarak internet keyfi yaşayabilirsiniz.

Dalaman Havaalanı şehir merkezine oldukça yakın, 6km mesafede bulunmakta. Dört katlı dış hatlar terminalinde gelen yolcular 1. kat ve zemin katta karşılanmakta. Pasaport kontrolü sonrasında, bagaj teslim bölümünde Duty Free mağazasını ziyaret edebilir veya kafelerden birinde dinlenebilirsiniz. Terminalden, gideceğiniz noktaya bağlı olmak üzere farklı ulaşım alternatiflerinden yararlanabilirsiniz. İç Hatlar Terminali çıkışında bulabileceğiniz Havaş ve Muttaş otobüsleri ile Marmaris ve Fethiye`ye gidebilirsiniz. Servis ücretleri Marmaris`e 15 TL, Fethiye`ye ise 10 TL`dir. Taksi ücretleri ise gideceğiniz bölgeye bağlı olmak üzere; Dalaman merkez yaklaşık 50 TL, Muğla 70TL (£25), Dalyan 90TL(£30), Marmaris 175TL(£66) civarındadır. Bölgede bulunduğunuz süre içerisinde, çevreyi de keşfetmek arzusundaysanız, uygun bir araç kiralayarak hem havaalanından ulaşım sorununuzu çözebilir hem de seyahatiniz boyunca özgürleşebilirsiniz.

Tüm yurtdışı uçuşlarda, uçağınızın kalkış saatinden iki saat önce terminalde bulunmanız çok önemli. Pasaport taşıma zorunluluğunuzun olduğu bu uçuşta, Birleşik Krallık pasaportuyla seyahat eden yolcuların, pasaport kontrolü öncesinde, vize bankolarına uğramaları gerekmektedir.

Dalaman, etkisi altında bulunduğu sıcak Akdeniz iklimiyle, Edinburgh`dan oldukça farklı bir hava ile karşılayacaktır sizi. Bol güneşli yaz aylarında hava sıcaklığı 40 °C`yi bulmaktadır ve Dalaman`da güneş koruyucusu vazgeçilmeziniz olacaktır. Popüler bir tatil bölgesi olması dolayısıyla, yaz aylarında yoğun ziyaretçi alan bölgeyi daha sakin bir dönemde ziyaret etmek isterseniz, Eylül ayının ideal olduğunu söylemek mümkün. Edinburgh ile zaman farkı bulunan Dalaman`da, saatinizi iki saat ileriye almanız gerekiyor. Kur farkı nedeniyle ihtiyaçlarınız için Dalaman`da ödeyeceğiniz rakamlar, Edinburgh`da ödeyeceğiniz fiyatlardan oldukça düşük. Denize bakan bir restoranda, iki kişilik keyifli bir akşam yemeği ortalama 50 TL (£12), ayaküstü yiyebileceğiniz bir balık-ekmek ise 10TL (£2,5)`dir. Dalaman otelleri ise Mayıs ayı itibariyle geceliği 80-100TL (£18-22) `den başlayan seçenekler sunmakta.

Yazı içeriği Mayıs 2016 tarihlidir.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.