Harita

Edinburg Antalya Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. Antalya yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Edinburg - Antalya uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

924 TL

Aktarmasız havayolu

1

Ortalama uçuş süresi, toplam 3313 kilometre uçuş mesafesi

4sa 45dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Jet2

Antalya

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Antalya şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: Antalya.
Edinburg - Antalya uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 924 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Edinburg - Antalya uçuşu ortalama 4sa 45dk sürmektedir.
Aktarmasız Edinburg - Antalya uçuşu yapan bir havayolu şirketi bulunmaktadır.

Edinburg Havaalanı`ndan Antalya`ya direkt uçuşlar,  Thomson Airways tarafından düzenlenen sınırlı sayıda seferlerle mümkün. Edinburg  - Antalya uçak bileti için daha zengin seçenekler ise Türk Hava Yolları`nın İstanbul aktarmalı uçuşları ile sunulmakta. İstanbul aktarmalı bu seferlerle haftanın yedi günü Antalya`ya uçabilirsiniz. Norwegian ve KLM gibi farklı havayolu şirketlerinin,  Avrupa şehirleri üzerinden aktarmalı uçuşları da bu hatta uçuş imkanı sunmaktadır.

Edinburg Havaalanı kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve pratik bir havaalanı deneyimi yaşayabileceğiniz bir terminale sahip. İki katlı terminal binasının ilk katı, iç ve dış hat gelen yolcu bölümü olarak kullanılırken, ikinci kat giden yolculara hizmet vermektedir. Giriş katında Check-in işlemlerinizi bitirdikten sonra, terminalin geniş bir yelpazede sunduğu yiyecek-içecek ve alış veriş olanaklarından yararlanabilirsiniz. İki katta da birçok kafe, restoran ve bar hizmet vermekte. Engelli yolcular, iş adamları ve çocuklu yolcular gibi tüm kategorideki yolcuların beklentilerine cevap veren terminalde; anneler, bebekleri için gerekli tüm ihtiyaçlarını gidiş katında bulunan Boots mağazasından karşılayabilir. WH Smith ise oyuncaktan çocuk kitaplarına, çocuklar için cazip seçenekler sunarken,  büyüklerin seyahat ihtiyaçlarına da cevap vermekte. Gate 15 yakınında bulunan oyun alanları ise hem çocuklar hem de ebeveynler için kurtarıcı bir adres. Anneler için ise AeroSpa, güzelliklerine güzellik katabilecekleri bir bakım merkezi. JD Sport mağazası da beylerin ilgi odağı olabilir. Terminalde Wi Fi hizmeti iki saat süreyle, ücretsiz kullanılabilmektedir. Ulaşım konusunda da hiçbir sorun yaşamayacağınız terminale, şehir merkezinden 100 numaralı Airlink otobüsleri ile hızlı ve kolay bir şekilde gelmeniz mümkün, bilet ücreti £4.50. Tramvay ise bir başka pratik ve konforlu ulaşım alternatifi. Taksiyle ulaşımı tercih edenler için, hareket noktasına bağlı olmak üzere ücretler ortalama £20 ile £30 arasında değişmekte.

Antalya Havaalanında iki adet dış hat terminali bulunmakta. Edinburg`dan direkt uçuşlar genellikle 2 numaralı terminale inerken, İstanbul aktarmalı gelen yolcuları iç hatlar terminali karşılamakta. Havaalanından Antalya merkezi ve çevresindeki tatil beldelerine farklı ulaşım alternatifleri bulunuyor. Araç kiralamayı tercih etmeniz durumunda, D400 kara yolu üzerinden merkeze ulaşım mümkün. Terminal çıkışında kolaylıkla bulabileceğiniz taksilerin, şehir merkezine ortalama ücretleri ise şehir merkezine 35-40 TL. 600A hat numaralı belediye otobüsle Antalya Liman bölgesine, 600 numaralı belediye otobüsü ile otobüs terminaline ulaşım mümkün. Otobüs terminalinden de Kemer, Kaş, Alanya, Kalkan, Manavgat, Side, Aspendos gibi tatil beldelerine servis veren otobüs ve minibüsler bulunmakta.

Edinburg Havaalanı terminalinde, check-in kontuarları kalkıştan 3 saat önce açılmakta ve kalkış saatinden 40 dakika önce kapanmaktadır. Bu önemli noktayı göz önünde bulundurarak, terminale erken gelmeniz çok önemli. Birleşik Krallık`a ait bir pasaportla seyahat ediyorsanız, vize işleminizi Antalya veya İstanbul havaalanında yapabilirsiniz. İstanbul aktarmalı uçuşlarda, iniş dış hatlar terminaline gerçekleşmekte, bağlantı uçuşunuz için iç hatlar terminaline geçiş yapmanız gerekmektedir.

 Antalya ve Edinburg birçok konuda tamamen farklı iki şehir. Trafik yönü, priz girişleri bir yana, zaman farkıyla Antalya iki saat ileride. İklim açısından ise Edinburg`un sert ikliminden sonra Antalya, güneşli günleriyle yüzünüzü güldürecektir. Ilıman bir iklime sahip olan bölgede, Mayıs ayından Eylül sonuna kadar devam eden bir yaz sezonu yaşanmakta. Temmuz ve Ağustos ayları sıcaklar bunaltıcı bir seviyeye ulaşırken,  Eylül ayı şehri ziyaret için- hem iklim hem de uygun konaklama şartları açısından ideal dönem olabilir. Antalya`da fiyatlar ise Edinburg`a göre oldukça düşük. Kur farkının da etkisiyle Edinburg’ta güzel bir akşam yemeği için yaklaşık £25-30 (105 - 125 TL) ödenmekte ise Antalya`da benzer kalitede bir akşam yemeği fiyatı ortalama 60 TL (£15) dir.

Yazıda kullanılan bilgiler Mayıs 2016 tarihlidir.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.