Harita

Kayseri Amsterdam Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. Amsterdam yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Kayseri - Amsterdam Schiphol uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

1.028 TL

Aktarmasız havayolu

1

Uçuş / hafta

1

Ortalama uçuş süresi, toplam 2798 kilometre uçuş mesafesi

4sa 20dk

Geçen ayın en popüler havayolu

SunExpress

Amsterdam Schiphol

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Amsterdam Schiphol şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: Amsterdam Schiphol.
Kayseri - Amsterdam Schiphol uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 1.028 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Kayseri - Amsterdam Schiphol uçuşu ortalama 4sa 20dk sürmektedir.
Aktarmasız Kayseri - Amsterdam Schiphol uçuşu yapan bir havayolu şirketi bulunmaktadır.
Ekim itibarıyla haftalık bir Kayseri - Amsterdam Schiphol uçuşu bulunmaktadır.

Kayseri’den Amsterdam Schıphol Havalimanı’na Uçan Havayolları

Kayseri’den Amsterdam Schiphol Havalimanı’na iki farklı havayolu direkt seferler düzenlemektedir: SunExpress ve Pegasus Havayolları. SunExpress bu hatta Salı ve Perşembe olmak üzere haftanın iki günü birer frekans uçmaktadır. Pegasus Havayolları ise yalnızca Çarşamba günleri birer uçuş gerçekleştirmektedir.

Kayseri Amsterdam Schiphol uçak bileti satın almak isteyen yolcular için ayrıca aktarmalı sefer alternatifleri mevcuttur. Kayseri-Amsterdam hattında Pegasus Havayolları, Türk Hava Yolları, Atlasglobal ve Onur Air’in İstanbul bağlantılı uçuşları bulunmaktadır.

Havalimanı Bilgileri - Gidiş

Kayseri Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşımın en ekonomik yöntemi, belediye otobüslerini kullanmaktadır. Kayseri’nin farklı bölgelerinden hareket eden 102, 100 ve 4 numaralı belediye otobüsleriyle havalimanına gidilebilmektedir. Havaş, gün boyunca havalimanına servis düzenlemektedir. Havaş servislerinin kalkış noktası Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin karşısında yer alan BYZ Alışveriş Merkezi’dir. Trafiğin normal seyrinde aktığı saatlerde yaklaşık 30 dakikada havalimanına varan yolcu servislerinin ücreti 10 TL’dir. Kent merkezinden 7 gün 24 saat boyunca havalimanına taksiyle gitmek de mümkündür. Taksi ücreti ortalama 20-30 TL tutmaktadır.

Amsterdam’a direkt uçacak yolcuların Kayseri Havalimanı’nda Dış Hatlar Terminali’ni kullanmaları gerekmektedir. Yurt içi aktarmalı uçuşu bulunan yolcular ise İç Hatlar Terminali’ni kullanmalıdır. Havalimanındaki her iki terminalde de birer büfe ile kafe hizmet vermektedir. Dış Hatlar Terminali’nde ayrıca bir adet restoran yer almaktadır.

Havalimanı Bilgileri - Varış

Amsterdam Schiphol Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımda en çok tren kullanılmaktadır. Sabah 05:00 ile gece 01:00 saatleri arasında her 10 dakikada bir hareket eden Nederlandse Spoorwegen (NS) trenleri yaklaşık 20 dakikada Amsterdam’ın merkezine ulaşmaktadır. Tren biletleri terminalde konumlanmış olan makinelerde ve gişelerde satılmaktadır. Bilet ücreti makineden satın alınırsa 3,40 Euro, gişeden alındığında ise 3,90 Euro’dur. Havalimanından kent merkezine ulaşımın bir diğer popüler yöntemi, Amsterdam Airport Express otobüslerini kullanmaktır. 15’er dakikalık aralıklarla hizmet veren otobüsler, yaklaşık 40 dakikada Amsterdam’a varmaktadır. Yolcuları Museumplein, Rijksmuseum ve Leidseplein gibi kentin önemli noktalarında bırakan bu otobüslerin ücreti 5 Euro’dur. Amsterdam Schiphol Havalimanı’ndan şehir merkezine taksiyle ulaşım ücreti ise ortalama 40-50 TL tutmaktadır.

Pratik Bilgiler

Amsterdam’a aktarmasız uçacak yolcuların, uçuşlarından en az iki saat önce Kayseri Havalimanı’na gelmiş olmaları gerekmektedir. İç hat aktarmalı yolcuların ise en az bir saat önce havalimanında bulunmaları yeterlidir. Hollanda, umuma mahsus (bordo) pasaport hamili Türk vatandaşlarından Schengen vizesi istemektedir. Dolayısıyla Amsterdam’a seyahat edecek yolcuların pasaportlarında geçerli bir Schengen vizesinin bulunması gerekmektedir.

Amsterdam’da Sizi Ne Bekliyor?

Amsterdam’da saatler Kayseri’nin bir saat gerisindedir. Kentte yaşam maliyetleri Kayseri’ye daha çok daha yüksektir. Fast food restoranlarındaki fiyatlar Kayseri’yi ikiye katlarken, orta ve üst sınıf restoranların fiyatları Kayseri’nin dört katına çıkabilmektedir. Amsterdam’da yazlar ılıman, kışlar ise serin geçmektedir. Senenin en sıcak iki ayı olan Temmuz ve Ağustos’ta gün içindeki sıcaklıklar ortalama 22 C° civarında seyretmektedir. Kış aylarında kar yağışı görülebilmektedir.

NOT: Yukarıdakiler, yazının yazıldığı tarihte (Ağustos 2016) geçerli olan bilgilerdir.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.