Harita

İzmir Trabzon Uçak Bileti

İzmir - Trabzon uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

167 TL

Aktarmasız havayolu

2

Uçuş / hafta

9

Ortalama uçuş süresi, toplam 1122 kilometre uçuş mesafesi

1sa 50dk

Geçen ayın en popüler havayolu

SunExpress

Trabzon

1 havaalanı

İzmir Trabzon uçak bileti

İzmir`den Trabzon`a uçmak için erken bilet almanız durumunda hem çok daha uygun bilet bulma, hem de direkt seferlerden yararlanma şansını yakalayabilirsiniz. İzmir Trabzon rotasında Sun Express ve Pegasus Airlines haftanın bir veya iki günü direkt seferler düzenlemekte, Türk Hava Yolları ise İzmir kalkışlı ve İstanbul Atatürk Havalimanı veya Sabiha Gökçen Havaalanı üzerinden Trabzon inişli uçmaktadır.

Trabzon uçuşunuz için kullanacağınız İzmir Adnan Menderes Havaalanı, Adnan Menderes Havalimanı oldukça işlek, uluslararası bir havaalanıdır. Yurt içi ve yurt dışı uçuşların yapıldığı Adnan Menderes şehir merkezine yaklaşık 20km. mesafede bulunmaktadır. İç Hatlar ve Dış Hatlar Terminalleriyle yolcuları en iyi şekilde ağırlamakta, yenilenen İç Hatlar Terminali oldukça modern, kaliteli ve yüksek standartta hizmet vermektedir. Uçuşunuz öncesinde havaalanında zaman geçirmeniz söz konusu ise oyalanacağınız bir çok alternatif bulmanız mümkün. Oyuncakçı, hediyelik eşya mağazaları, kitabevi gibi alış veriş seçeneklerinin yanısıra, oturup yemek yiyebileceğiniz veya uçuş öncesi kahve keyfi yapabileceğiniz Cafe İzmir, Cafe Nero gibi birkaç cafe ve Fast Food tarzı bir şeyler atıştırabileceğiniz bazı alternatiflerle havaalanında vakit geçirmek hiç de zor değil. Arabanızla gelmeniz durumunda havaalanının katlı otoparkından yararlanabilirsiniz. Havaalanına ulaşım için kullanabileceğiniz diğer ulaşım alternatifleri ise öncelikle HAVAŞ Havaalanı servisi oldukça kolay ve rahat bir seçenek. Havaş servisleri ile şehir merkezinden 10 TL.ücret ödeyerek havaalanına gelmeniz mümkün İzmir dışından da havaalanına yolcu taşıyan Havaş otobüsleri , Çeşme, Kuşadası gibi tatil merkezlerinden havaalanına 25 TL. bilet ücretiyle servis yapmaktadır. Ayrıca belediye otobüsleri oldukça ekonomik fakat biraz uzun bir yolculuk sonunda sizi havaalanına ulaştırmakta. Uçuş saatinize 1,5 veya iki saat kala havaalanında olmanız halinde, check in işlemlerinizi yaptırıp bir kahve keyfi yapacak zaman kazanabilirsiniz, check in için hazırlanırken kimliğinizin yanınızda olması gerektiğini hatırlatalım.

İniş noktanızda size ev sahipliği yapacak olan Trabzon Havaalanı oldukça eski ve denize paralel konumuyla bilinmektedir. Yakın tarihte yenilenen havaalanı yurt içi ve yurt dışı uçuşlara açık, İç Hatlar ve Dış Hatlar terminalleriyle hizmet vermektedir. İç hatlarda CIP salonu, kafeleri, restoranı, alışveriş stantları ile son derece modern ve geniş kapsamlı hizmet yelpazesi ile yolcuların hemen her ihtiyacına cevap verebilecek bir havaalanıdır. Havaalanı şehir merkezine 5-6 km mesafede yeralmakta ve yakın olduğu için de ulaşım son derece kolay. Öncelikle Türkiye`nin bir çok şehrinde hizmet veren Havaş Trabzon`da da havaalanına yolcu taşımaktadır.Trabzon dışında çevre illerden de havaalanına yolcu taşıyan Havaş`ın, şehir merkezinden havaalanına bilet ücreti 5 TL. Trabzon dışından gelecek yolcular için ise mesafeye bağlı olarak 15 veya 20TL. civarındadır. Ayrıca dolmuş ve belediye otobüsleri de diğer seçenekleriniz olabilir. Mesafenin kısa olması nedeniyle taksi de oldukça ekonomik ve rahat bir ulaşım alternatifi durumunda.

Tamamen farklı iki coğrafyada bulunan İzmir ve Trabzon, her anlamda farklılıklar göstermektedir. Sıcak iklimiyle bilinen İzmir`in aksine Trabzon serin yazlar yaşamakta. Yemyeşil doğası ile hayran olacağınız bu güzel Karadeniz şehri, ünlü karadeniz mutfağının en güzel örneklerini, son derece uygun fiyatlarla sunmaktadır misafirlerine.

Tüm bilgiler Haziran 2015 tarihi itibariyle geçerlidir.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.