Lethbridge

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Lethbridge şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Newly Renovated Basement Suite!, Charles Street Suites ve Holiday Inn Express Lethbridge Southeast yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Lethbridge konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Lethbridge otelleri

en düşük 451 TL

Yolcular Lethbridge için ne diyor?

9,8
Sağlıklı Yaşam
9,8
Ailece Seyahat Edenler
9,8
Outdoor Meraklıları
9,8
İş İçin Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (8)
Zack Amar
Zack Amar
28.08.2019

Beautiful destination with all hill land, basically a city on top of hills and surrounded by beautiful scenery. Its casual you can go downtown enjoy some coffee walk either to the park or the mall.

Darren Anderson
Darren AndersonSan Francisco
27.10.2015

College town and the place where you stop for the night when you're passing through Southern Alberta. Other than hitting the local Tim Hortons, there's really not much else to see here, accept the Nikka Yuko Japanese Garden, which is fine, but nothing special.

Laurel W
Laurel WCalgary
6.01.2017

Lethbridge is a small city in southern Alberta very close to the US border. It offers much the same Wild West heritage celebrations as the Calgary Stampede but on a much smaller scale. The terrain is prairie, not foothills, and thus the summers are much warmer. The coulees, which lead down to the Oldman River, which winds its way through the city, is one of the most distinctive features.

sw
swEdmonton
6.01.2017

Windy as... Well just very windy. But oh the sunsets.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 361 TL ile Nisan ayıdır. Lethbridge şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 414 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 399 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 377 TL tutarından %5 daha fazladır.
Lethbridge şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 7,3°C/45,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 27,5°C/81,5°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -12,5°C/9,5°F sıcaklığa sahiptir.
Lethbridge (YQL) (7,74 km), Lethbridge şehrine en yakın havaalanıdır.

Kanada seyahati planlayın