Red Deer

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Red Deer şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Western Budget Motel #2 Red Deer, Red Deer Private Room ve Red Deer College Residence yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Red Deer konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Red Deer otelleri

en düşük 524 TL
en düşük 656 TL

Yolcular Red Deer için ne diyor?

Üye değerlendirmeleri (5)
Mike Reid
Mike ReidRed Deer
19.07.2013

Originally from Ontario, I have lived here since 1997 and haven't left yet. It's a growing city and I have seen lots of positive changes throughout the years I've been here. I finished my B.Ed here at RDC (and the U. of A. collaborative program) and have had an easy time finding work; both in the oilpatch and in teaching. I love the trial systems here and the central location to easily access the bigger cities and more importantly the mountain parks. A 2-3 hour drive can get me deep enough into the mountains for camping, hiking, climbing, mountaineering, biking, fishing...etc.

April Hebert
April HebertSaint John
6.01.2017

I went to school and I loved it ! =-)

Deb Ruppe
Deb RuppeSpicer
6.01.2017

Very nice city. They have a wonderful dog park on the river.

Poišon  Lipz
Poišon LipzCalgary
6.01.2017

Great Bike paths, Great bmx trails , lots of horseback riding

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 433 TL ile Mart ayıdır. Red Deer şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 546 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 448 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 461 TL tutarından %2 daha azdır.
Red Deer şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 4,5°C/40,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 23,9°C/75,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -18,3°C/-0,9°F sıcaklığa sahiptir.
Red Deer (YQF) (11,75 km), Red Deer şehrine en yakın havaalanıdır.

Kanada seyahati planlayın