Medicine Hat

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Medicine Hat şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Elkwater Lake Lodge and Resort, Ace Crown Motel ve Satellite Motel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Medicine Hat konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Medicine Hat otelleri

en düşük 370 TL
en düşük 539 TL

Yolcular Medicine Hat için ne diyor?

Üye değerlendirmeleri (4)
Eric Brink
Eric BrinkPleasant Hill
6.01.2017

Medicine Hat, known to locals as "The Hat", is a city of~61,000. It is situated on the Trans-Canada Highway, the eastern terminus of the Crowsnest Highway, and the South Saskatchewan River. Nearby communities considered part of the Medicine Hat area include the Town of Redcliff and the hamlets of Desert Blume, Dunmore, Irvine, Seven Persons, and Veinerville. The Cypress Hills is a relatively short distance (by car) to the southeast of the city. Historically, Medicine Hat has been known for its large natural gas fields, being immortalised by Rudyard Kipling as having "all hell for a basement". Because of these reserves, the city is known as The Gas City. My Company has a Manufacturing Plant here and I have visited several times and enjoyed it. The River Valley is pretty, the food choices are decent, and the folks are friendly.

Kortnee
KortneeMedicine Hat
24.06.2012

T.j. Millman
T.j. MillmanMedicine Hat
3.03.2013

Robert Bailey
Robert Bailey
5.09.2012

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 362 TL ile Şubat ayıdır. Medicine Hat şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 437 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 392 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 401 TL tutarından %2 daha azdır.
Medicine Hat şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 8,3°C/46,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 30,8°C/87,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -12,7°C/9,1°F sıcaklığa sahiptir.
Medicine Hat (YXH) (4,21 km), Medicine Hat şehrine en yakın havaalanıdır.

Kanada seyahati planlayın