Washington

19 Şub 2019 - 20 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Washington şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında D Street Suites, Morrison Clark Inn ve The Melrose Georgetown Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Washington konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Washington otelleri

en düşük 749 TL
en düşük 907 TL
en düşük 1.738 TL

Yolcular Washington için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
8,7
Ailece Seyahat Edenler
6,9
Maceraperest Yolcular
6,8
Öğrenciler
6,6
Gurme Seyahatseverler
Üye değerlendirmeleri (698)
11.01.2019

DC has great food and brunch, great History and culture. An easy, yet fun trip.

Colleen Holbrook
Colleen HolbrookVancouver
25.05.2018

Washington D.C is clean and sophisticated. Everyone dresses to impress and the restaurants for the most part do the same. Cosmopolitan, touristy and historical. What else do you expect from the capital city?

Alyssa Collier
Alyssa CollierNew York City
25.05.2018

The nation's capital. Most people think you come here to see the tourist attractions like the White House, Monument, and all the historical museums. But there's so much more to do here. It's such a fun town to go out in and getting to try hole in the wall restaurants. Definitely fun if you want to see some of the nation's history with some modern twists

Bridget Teresa Madden
Bridget Teresa MaddenGainesville
21.05.2018

A really fantastic city, with great city life,feels very prestigious, great food places and an amazing cultural experinence!

SSS

Washington şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 920 TL ile Ocak ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 920 TL ile Ocak ayıdır.
Şubat ayında bir otel için ortalama fiyat genellikle gecelik 1.099 TL tutarındadır. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik fiyat olan 920 TL tutarından %-19 TL daha düşüktür.

Birleşik Devletler seyahati planlayın