Washington otellerini karşılaştırın, tasarruf edin

Üzgünüz, 30 geceden daha uzun konaklamaları desteklemiyoruz.

En iyi Washington otellerini haritamızda arayın

Washington bölgesinin veya ziyaret etmek istediğiniz yerlerin yakınındaki otelleri bulmak için haritamızı kulanın.

En iyi Washington otelleri. Değerlendirmeleri okuyun

İçiniz rahat olsun, konaklamanız için mükemmel bir seçim yaptınız. Rezervasyon yapmadan önce gerçek misafirlerin değerlendirmelerini okuyun.

Daha fazla otel gör

Washington - Oteller

ABD’nin başkenti Washington yalnızca Amerika’nın değil tüm dünyanın gözlerini üzerinden alamadığı her daim izlenen ve dikkat çeken bir şehir. Dünya politikalarının yönlendirildiği bu şehir yalnızca politik olarak değil, turizm açısından ilgi çeken doyurucu bir kent. Washington’u hangi amaçla ziyaret ederseniz edin kent her profilde ziyaretçisi için her türlü ekonomik grubun ihtiyaçlarına cevap verecek konaklama alanlarına sahip. İsterseniz lüks ve konfor arayın, isterseniz konaklamanızı uygun bütçeler içinde karşılamak isteyin, aradığınız her neyse Washington’da istediğiniz seçeneğe ulaşmanız çok kolay. Wahington’un popüler konaklama bölgeleri arasında Şehir merkezi (down town), Dupont Circle, Foggy Bottom, Logan Circle, Northeast, Capitol Hill, George Town, China Town ve Embassy Row ön plana çıkmaktadır.

Başkent Washington Amerika’nın diğer kentlerine kıyasla konaklama konusunda biraz pahalı bir şehir. Uygun bütçeli konaklama alanlarından hostel tarzı birimlere 11.Cadde, China Town, Downtown DC, 305. Cadde ve Benning Road civarında sıkça rastlamak mümkün. Hostel odalarında konaklama fiyatları kalacağınız odayı paylaşacağınız kişi sayısına bağlı olarak değişiyor. Hostellerde ortak duş alanları ve ücretsiz internet bağlantısı konukların hizmetine standart olarak sunuluyor. Hostellerde uygun rakamlarla sağlanan konaklama sayesinde ziyaretçiler kenti gezme, dolaşma ve daha yakından tanıma imkânına sahip oluyor. Ağırlıklı olarak gençlerin, öğrencilerin ve sırt çantasıyla dolaşan gezginlerin tercihi olan hostellerde konaklama ekonomik açıdan çok uygun fırsatlar sunmakta. Lüks ve konfor arayan gezginler için dünyanın başkentinde seçeneklerin oldukça bol olduğundan söz etmek gerekiyor. Dünyaca ünlü zincir oteller ağırlıklı olarak Dupont Circle, George Town ve Down Town bölgesinde yoğunlaşmış durumda. Hizmet kalitesi, konfor, lüks ve teknoloji konusunda sınır tanımayan tesisler adeta birbirleriyle yarışmakta. Kaliteli mutfak hizmetleri, tam donanımlı spa tesisleri, kapalı ve açık yüzme havuzları, lüks mağazalar, özel limuzin servisi ve aranan her türlü konfor ziyaretçilerinin hizmetine sunuluyor. Standart veya tercihe göre suit odalarda sağlanan konfor ise başkente yaraşır nitelikte. Gezilerinde yüksek bütçelerle hareket edenler ve kenti iş amaçlı ziyaret edenler tarafından tercih edilen lüks oteller ayrıcalıklı konaklama olanakları sunuyor. Başkentin tüm popüler semtlerinde en sık rastlanan konaklama alanları üç yıldız konforunda bulunmakta. Üç yıldızlı konaklama alanları arasında otellerin yanı sıra, kalabalık konaklamalar için ideal konumda bulunan konforlu apart daireleri unutmamak gerek. Hem ekonomik hem de ulaşılabilir konfor sunan tesisler temiz, şık ve geniş alanlara sahipler. Kongre Binasına, Beyaz Saraya, Washington Limanına, Ulusal Uzay Enstitüsüne yakın konumda bulunan üç yıldızlı konaklama alanları ekonomik ve keyifli bir deneyim sunmakta.

Washington dünya başkentleri arasında en fazla yeşil alana sahip kentlerin başında gelmekte. İş, turistik gezi, kültür gezisi veya eğitim amaçlı gezilerinizde oldukça geniş yelpazede konaklama alanları sunan Washington görülmeye değer bir kent. Mutlaka ziyaret ediniz.