Harita

 Şanghay Pu Dong Havaalanı

Şanghay Pu Dong Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Şanghay Pu Dong Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Şanghay Pu Dong Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Şanghay Pu Dong Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Şanghay Pu Dong Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Şanghay Pu Dong havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Şanghay Pu Dong havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Şanghay Pu Dong Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Şanghay Pu Dong Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Şanghay Pu Dong Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Şanghay Pu Dong uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Şanghay Pu Dong Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Şanghay şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Şanghay şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Şanghay Pu Dong yakınındaki havaalanları

 Şanghay Pu Dong şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Şanghay Pu Dong Havaalanı

Adres:
900 Qihang Road,
Pudong Airport,
Shanghai 201202,
PEOPLE´S REPUBLIC OF CHINA

Telefon:+86 (0)21 68341000

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:121° 46' 48'' E
Enlem:31° 9' 0'' N
IATA kodu:PVG
ICAO kodu:ZSPD

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.