Harita

 Aasiaat Havaalanı

Aasiaat Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Aasiaat Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Aasiaat Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Aasiaat Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Aasiaat Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Aasiaat havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Aasiaat havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Aasiaat Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Aasiaat Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Aasiaat Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Aasiaat uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Aasiaat Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Aasiaat şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Aasiaat şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Aasiaat yakınındaki havaalanları

 Aasiaat şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:52° 47' 7'' W
Enlem:68° 43' 20'' N
IATA kodu:JEG
ICAO kodu:BGAA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.