Harita

 Bolonya International Havaalanı

Bolonya International Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Bolonya International Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Bolonya International Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Bolonya International Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Bolonya International Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Bolonya International havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Bolonya International havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Bolonya International Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Bolonya International Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Bolonya International Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Bolonya International uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Bolonya International Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Bolonya şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Bolonya şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Bolonya International yakınındaki havaalanları

 Bolonya International şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Bolonya International Havaalanı

Adres:
Via Triumvirato 84,
I-40132 Bologna,
ITALY

Telefon:+39 (0)51 6479615
Faks:+39 (0)51 6479131

Web Sitesi:

Sahibi:
Aeroporto Guglielmo Marconi di Bologna S.p.A.

 Konum Bilgileri

Boylam:11° 17' 33'' E
Enlem:44° 31' 50'' N
IATA kodu:BLQ
ICAO kodu:LIPE

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.