Harita

Krasnodar İstanbul Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. İstanbul yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

İstanbul yönüne aktarmasız uçuşlar

İstanbul yönüne kesintisiz uçmak istiyor musunuz? İdeal güzergâhınızı bulmanıza yardımcı olacağız.

  • ORTALAMA UÇUŞ SÜRESİ2sa 10dk
  • EN UCUZ AKTARMASIZ DÖNÜŞ866 TL
  • HAFTALIK ORTALAMA UÇUŞ SAYISI21
AKTARMASIZ UÇAN HAVAYOLLARI
  • Pegasus Airlines
  • Pobeda
  • Türk Hava Yolları
Aktarmasız uçuşları ara

Krasnodar - İstanbul uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

866 TL

Aktarmasız havayolu

2

Uçuş / hafta

11

Ortalama uçuş süresi, toplam 923 kilometre uçuş mesafesi

2sa 0dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Himalaya Airlines

İstanbul ve İstanbul Sabiha Gökçen

2 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

İstanbul şehrinde 2 havaalanı bulunmaktadır: İstanbul ve İstanbul Sabiha Gökçen.
Krasnodar - İstanbul uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 866 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Krasnodar - İstanbul uçuşu ortalama 2sa 0dk sürmektedir.
Aktarmasız Krasnodar - İstanbul uçuşu yapan 2 havayolu şirketi bulunmaktadır.
Şubat itibarıyla haftalık 11 Krasnodar - İstanbul uçuşu bulunmaktadır.

Krasnodar’dan İstanbul’a uçuşlar

Krasnodar İstanbul arasında uçan havayolu şirketleri

Krasnodar ve İstanbul arasında direkt ve aktarmalı seferler her gün yapılmaktadır. Bu yönde direkt olarak uçan havayolu şirketi günümüz itibariyle yalnızca Pegasus Hava Yolları’dır. Aktarmalı olarak uçuş yapan havayolu şirketleri arasında; Aeroflot, Utair, Belavia, THY ve Özbekistan Hava Yolları ön plana çıkan havayolu şirketleri arasındadır. Aktarmalı olarak gerçekleşen uçuşların birçoğu Moskova üzerinden gerçekleşmektedir. Pegasus Hava Yolları İstanbul havaalanları arasında Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanını kullanmaktadır.

Terminal bilgileri:

Krasnodar Uluslararası Havaalanı veya diğer adıyla Pashkovsky Uluslararası Havaalanı Güney Rusya’nın merkezi havaalanıdır. Kent merkezinin 12 Km doğusunda bulunan havaalanı küçük bir havaalanı görünümünde olsa bile, taşıdığı yolcu kapasitesi açısından trafiği oldukça yoğundur. Kent merkezinden havaalanına, tren, troleybüs, otobüs ve özel araçla ulaşılabilir. Terminal binasında VIP, CIP lounge’ları, mağazalar, restoranlar, barlar havaalanı yolcularına hizmet vermektedir. Terminalin her noktasından kablosuz internet servisi sağlanmaktadır. Havaalanında bulunan ticari alanlar arasında gerçek deri ve kürk ürünlerinin satıldığı Morozko, seramik, tahta ve cam işlemeleriyle Kuban Handicraft giden yolcular salonunda yer almakta. Yeme içme mekânları arasında; Shokoladnitsa Coffee Bar, Chaykoff Cafe, Bella Napoli Pizzeria iç hatlar giden yolcular salonu yakınında bulunmaktadır.

Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı Dış Hatlar Gelen Yolcular Terminalinde farklı damak zevkleri için birbirinden farklı restoran, kafe ve kafe-barlar yolculara hizmet sunmaktadır. Lokal lezzetlerin yanı sıra, uluslararası gıda zincirlerine ait mekânlarda aradığınız her türlü yiyecek ve içeceğe ulaşabilirsiniz. Kahve Dünyası, Burger King, Efes Pub Gate, Turkish Kitchen, Puro Gusto havaalanında bulunan lezzet noktalarından yalnızca bir kaçıdır.

İstanbul Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Gelen Yolcular Terminalinde bulunan restoran ve kafe tarzı mekânlar zengin çeşitlilikte yolcularına hizmet sunmakta. Fast food gıda zincirlerinden, zengin menüler sunan restoranlara, Strarbucks, Cafe Inn gibi lezzetli kahve ve unlu gıda ürünleri sunan kafelere ve Tadında Anadolu gibi lokal lezzetler, çeşitler sunan restoranlara kadar birçok farklı çeşide bir arada ulaşmak mümkün. Ayrıca vakti olan yolcular The Green Port, Efes Beer Point, Qick Asia gibi yerel ve uluslararası mutfak çeşitleri sunan zengin yeme-içme mekânlarında hoşça vakit geçirebilirler.

Atatürk ve Sabiha Gökçen Havaalanlarında bulunan Duty Free alanlarında cilt bakımı, kozmetik, sağlık ürünleri, çikolata, alkollü-alkolsüz içecekler, tütün ürünleri, kahve çeşitleri, döviz büroları ve dünya çapında ünlü marka ürünlerinin satış yaptıkları mağazalar bulunmaktadır. İstanbul’da bulunan havaalanlarının Dış Hatlar Terminalinde bulunan lounge’larda ücretsiz olarak kablosuz internet hizmeti sunulmaktadır. Terminal içinde bulunan diğer bölümlerde ise internet hizmeti ücretli olarak sağlanmaktadır. İstanbul’un her iki havaalanı, araba kiralama ofisleri açısından zengin seçenekler sunmaktadır.

Pratik bilgiler

Krasnodar ve İstanbul arasında saat farkı bulunmamaktadır. Yaz mevsiminin sıcak geçtiği Krasnodar’da subtropikal iklim yapısı hâkimdir. Kış ayları hafif kar yağışlı geçmektedir. En soğuk ay olan Ocak ayı ortalaması 0 derecedir. En sıcak ay olan Temmuz ayı ortalaması ise 24 derece civarındadır. Ilıman iklim yapısına sahip olan İstanbul’da yaz ayları sıcak ve nemli, kış ayları ise serin geçmektedir. İstanbul ile Krasnodar arasındaki rakamsal karşılaştırmada İstanbul’un daha pahalı bir şehir olduğunu söyleyebiliriz. En yüksek fark %55’lik oranla kira harcama kaleminde görülmektedir. İstanbul market fiyatlarında %54’lük bir oranla daha pahalıdır. Kentin turistik olmasından kaynaklı olarak restoran fiyatlarında herhangi bir fark gözlemlenmemektedir. Krasnodar’da ortalama bir restoranda kişi başına 15 TL’ye ulaşabileceğiniz bir menüye İstanbul’da minimum 15 TL ödemeniz gerekecektir. Atatürk Havaalanından, İstanbul’un üç merkezi noktası Taksim’e 50 TL, Kadıköy’e 79 TL, Bakırköy’e’ 15 TL taksi ücreti ödemeniz gerekecektir. Sabiha Gökçen Havaalanından Taksim 93 TL Kadıköy 66 TL ve Bakırköy’e 134 TL civarında taksi ücreti ödemeniz gerekecektir.

Yukarıdaki bilgiler, bu içeriğinin yazıldığı tarih olan Kasım 2015 tarihi itibariyle doğrudur.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.