Harita

İzmir Antalya Uçak Bileti

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. Antalya yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

İzmir - Antalya uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

156 TL

Aktarmasız havayolu

1

Uçuş / hafta

27

Ortalama uçuş süresi, toplam 355 kilometre uçuş mesafesi

1sa 0dk

Geçen ayın en popüler havayolu

SunExpress

Antalya

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Antalya şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: Antalya.
İzmir - Antalya uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 156 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
İzmir - Antalya uçuşu ortalama 1sa 0dk sürmektedir.
Aktarmasız İzmir - Antalya uçuşu yapan bir havayolu şirketi bulunmaktadır.
Eylül itibarıyla haftalık 27 İzmir - Antalya uçuşu bulunmaktadır.

İzmir – Antalya uçak bileti

İzmirrsquo;den Antalyarsquo;ya uçan havayolları

Bu iki şehri birbirine bağlayan doğrudan uçuşlar, sezonluk olarak gerçekleşmektedir. Mayıs – Ekim ayları arasında, doğrudan uçuşlar için İzmir – Antalya uçak bileti sunan tek havayolu SunExpressrsquo;tir. Kış sezonunda ise THY, Atlasglobal, OnurAir ve Pegasus havayollarının, İstanbul ve Ankara aktarmalı uçuşlarından yaralanabilirsiniz.

Terminal bilgileri

Adnan Menderes Havaalanı

İzmir Adnan Menderes Havaalanı, oldukça yoğun bir trafiğe sahip, Türkiyersquo;nin uluslararası havaalanlarından biridir. İç ve dış hatlar terminaliyle her gün binlerce yolcuya hizmet vermektedir. Havaalanı, şehir merkezine yaklaşık 20 km. mesafede, Gaziemir ilçesinde bulunmaktadır. Son derece modern bir havaalanı olan Adnan Menderes Havaalanı, yolculuk öncesi işlemleri ve bekleme süresi boyunca, sunduğu hizmet ve servislerle yolcularına her türlü konforu sağlamaktadır. Kayıp Eşya bürosundan, sağlık merkezine, banka ve döviz bürolarından otoparklara, ibadet yerlerinden yiyecek içecek ve alış veriş mekanlarına, birçok hizmeti barındırmaktadır. İç Hatlar Terminalinde, son Güvenlik Kontrolünden sonra Comfort Lounge ve terminale giden kavşaktan önce VIP salonu, hemen yanında da THY CIP Lounge bulunmaktadır. Şehir merkezinden havaalanına ulaşım HAVAŞ servisleri, belediye otobüsleri ya da taksiler ile mümkün. HAVAŞ servisleri, İzmir merkezi dışında, çevre yerleşimlerden de ulaşım hizmeti vermekte. Ayrıntılı bilgi için HAVAŞ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Antalya Havaalanı

Uluslararası bir havaalanı olan Antalya Havaalanı, popüler bir tatil bölgesinin uçuş trafiğine cevap veren, son derece yoğun bir havaalanı. İç Hatlar terminali, uluslararası uçuşlar için kullanılan İki adet dış Hatlar terminali ve CIP Terminali ile hizmet vermektedir. İç hatlar terminali, gelen yolcu bölümü zemin katta bulunmaktadır ve bagajlar da aynı katta teslim alınmaktadır. Hemen terminal çıkışında, 24 saat açık bulunan taksi durakları bulunmakta. Taksi ile yaklaşık 15 dakikada şehir merkezine gitmeniz mümkün, ödeyeceğiniz taksi ücreti ise 40–50 TL. civarındadır. Oldukça pratik ve kolay bir ulaşım seçeneği olan HAVAŞ servisleri ise 04.30 ile 02.00 saatleri arasında havaalanı ve şehir merkezi arasında servis yapmaktadır, ücreti 11 TL. Ayrıca uygun bir araba kiralayarak, tatiliniz süresince yararlanabileceğiniz pratik bir çözümü tercih edebilirsiniz.

Pratik bilgiler

Tüm büyük şehirlerde olduğu gibi İzmirrsquo;de de trafik durumunu göz önüne alarak erken yola çıkmanızda fayda var. Uçuş saatinizden en az 1,5 saat önce terminalde bulunmanız önerilmektedir. Havaalanına giderken, yanınıza, uçak bileti ile birlikte resimli bir kimlik belgesi almayı unutmayın.

Antalyarsquo;da sizi ne bekliyor?

İkisi de tatil cenneti olan Antalya ve İzmir, benzer iklimlere sahip ancak Antalyarsquo;da nem oranı daha yüksektir. İlle de deniz olsun demezseniz, bahar ayları şehrin oldukça keyifli dönemleri. Nisan ayında gerçekleşen Portakal Çiçeği Festivalirsquo;ni de göreyim derseniz, bu dönemlerde İzmir– Antalya uçak bileti fiyatları oldukça makul.

İki şehir arasında büyük fiyat farkları bulunmamaktadır. Antalyarsquo;da güzel bir restoranda, bol çeşitli bir serpme kahvaltıyı ortalama 25TL. Ayaküstü atıştırabileceğiniz bir mekanda, bir burger menüsünü 10–15 TL ödeyerek yiyebilirsiniz. Bir restoranda, iki kişilik güzel bir akşam yemeği için ödeyeceğiniz ortalama ücret 100 TL. Konaklama ücretleri sezona göre değişiklik göstermektedir. Yaz döneminde yükselen fiyatlar, bahar ve kış dönemlerinde oldukça uygun. en uygun konaklama için Skyscanner rsquo;ın otel tekliflerini inceleyin.

Verilen bilgiler Haziran 2017 tarihi itibariyle geçerlidir.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.