Sortland

17 Şub 2019 - 18 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Sortland şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Offersøy Feriesenter, Brygga Hotel ve Sildpollnes Sjøcamp yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Sortland konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

Sortland şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 742 TL ile Ocak ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 742 TL ile Ocak ayıdır.
Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı genellikle gecelik 721 TL civarındadır. Bu ücret, daha önceki 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik 742 TL fiyatından %3 TL daha fazladır.

Norveç seyahati planlayın