Sortland

24 Tem 2019 - 25 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Fly Stay Save + Sitemiz üzerinden uçuş rezervasyonu yaparak özel otel indirimlerinin kilidini açın. Yaşasın!
Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Sortland şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında B&B Nyksund, Nyksund Ekspedisjonen ve Two-Bedroom Holiday home in Laupstad 2 yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Sortland konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Sortland otelleri

en düşük 440 TL
en düşük 362 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 659 TL ile Eylül ayıdır. Sortland şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 907 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Temmuz ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 751 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Sortland şehrinde Temmuz ayı için beklenen ortalama sıcaklık 12,6°C/54,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 15,2°C/59,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -3,6°C/25,5°F sıcaklığa sahiptir.
Stokmarknes (SKN) (24,76 km), Sortland şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Evenes (54,09 km) Svolvær (63,25 km) Andenes (68,37 km)

Norveç seyahati planlayın