Evenes

15 Nis 2020 - 16 Nis 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Evenes şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Sure Hotel by Best Western Harstad Narvik Airport ve Quality Hotel Grand Royal yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Evenes konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Evenes otelleri

en düşük 720 TL
en düşük 1.286 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 716 TL ile Nisan ayıdır. Evenes şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.074 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 849 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Evenes (EVE) (13,28 km), Evenes şehrine en yakın havaalanıdır.

Norveç seyahati planlayın

Evenes ve çevresi