Narvik

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Narvik şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Odonvägen 5, Skrivargårdens gjesterom, Bygdaveien 156 ve Three-Bedroom Holiday home in Ballangen yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Narvik konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Narvik otelleri

en düşük 878 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 610 TL ile Mart ayıdır. Narvik şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 874 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 761 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Narvik şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 4,0°C/39,2°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 17,1°C/62,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -5,0°C/23,0°F sıcaklığa sahiptir.
Evenes (EVE) (31,19 km), Narvik şehrine en yakın havaalanıdır.

Norveç seyahati planlayın