Groningen

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Groningen şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Fletcher Hotel - Restaurant de Zeegser Duinen, Mercure Hotel Groningen Martiniplaza ve Bastion Hotel Groningen yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Groningen konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Groningen otelleri

en düşük 577 TL
en düşük 584 TL

Yolcular Groningen için ne diyor?

9,8
Gece Hayatı Severler
7,5
Modayı Belirleyenler
7,5
Öğrenciler
7,5
Doğa Tutkunları
7,5
Tarih Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (13)
Peter Koghee
Peter KogheeAmsterdam
29.02.2016

Groningen ilindeki Groningen Hansa Kenti, Amsterdam'ın (yaşadığım şehir) Hollanda'nın en sevdiğim ikinci şehri. Groningen uzun ve sıkıntılı bir geçmişe sahip, ancak şimdi gerçekten hareketli bir öğrenci şehri ve haftanın 7 günü 24 saat yaşıyor. Groningen, Hollanda'daki en güzel modern ve bölgesel sanat müzesi olan "Groninger Müzesi" ni kullanıyor. İyi kafe ve restoranlar var, dost canlısı insanlar ve hatta küçük bir kırmızı ışık bölgesi bile var. Martini kulesi, tüm ziyaretçilere hitap eden eski depoları ve avlusu ile şehri görüyor. Kısacası, “Er Gaat Niet Boven Groningen” (Groningen Gibi Hiçbir Şey Yok).

Laurel W
Laurel WCalgary
6.01.2017

Groningen is like Amsterdam but with a lot less tourists. Like Amsterdam there are canals and the city is very bicycle friendly. There are a lot of students as the university is big. There are not the great museums like Amsterdam, but Groningen is very walkable and pleasant.

Miguel  Fernandes
Miguel Fernandes
19.09.2019

Irsena Mazurik
Irsena MazurikGroningen
2.11.2012

I am living in it and I am happy!:)

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 417 TL ile Haziran ayıdır. Groningen şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 607 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 577 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 560 TL tutarından %3 daha fazladır.
Groningen şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 10,3°C/50,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 22,5°C/72,5°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Aralık olup, ortalama 0,2°C/32,4°F sıcaklığa sahiptir.
Groningen (GRQ) (11,04 km), Groningen şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Borkum (43,24 km)

Hollanda seyahati planlayın