Akra

30 Eyl 2019 - 1 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Akra şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Holiday Inn Accra Airport ve Fiesta Royale Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Akra konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Akra otelleri

en düşük 730 TL
en düşük 1.078 TL
en düşük 1.905 TL

Yolcular Akra için ne diyor?

9,8
Outdoor Meraklıları
9,3
Ailece Seyahat Edenler
9,3
Maceraperest Yolcular
8,5
Gece Hayatı Severler
7,9
Doğa Tutkunları
Üye değerlendirmeleri (34)
Enoch Baffour
Enoch Baffour
30.05.2019

I loved my experience as the locals were incredibly friendly, the food was fantastic and the sights were amazing.

Felicity Ahafianyo Ahafianyo
Felicity Ahafianyo Ahafianyo
5.03.2014

is a beautiful place to be, weather is good, no much rain, few clouds, sunny sky.

Natural Hancrafted Soap Company
Natural Hancrafted Soap CompanyLos Angeles
7.08.2015

large and elegant 19th Century colonial buildings to skyscrapers and apartment blocks made of concrete, glass and steel in the 1970s. I visit ones when I was a traveling for work ,

Taylor Record
Taylor RecordSan Francisco
5.05.2013

Akwaaba! The Ghanaian capital, Accra, is a chaotic-but-intriguing representation of modern Ghana. While it lacks some of the hospitality and beauty of the rest of the country, it serves as the business and international hub as well as the jumping point for domestic travels. It is a city full of contrast, with street food and gourmet meals, glitz and poverty, traditional wraps and designer brands all being presented side by side. Accra offers an intense yet fascinating look at modern Ghana, and so long as you can see past the mess, you can even learn to love it.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 602 TL ile Eylül ayıdır. Akra şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 695 TL ile Mayıs ayıdır.
Geçen yıl Eylül ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 609 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 643 TL tutarından %5 daha azdır.
Akra şehrinde Eylül ayı için beklenen ortalama sıcaklık 17,5°C/63,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Kasım olup, ortalama 22,3°C/72,1°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Haziran olup, ortalama 14,4°C/57,9°F sıcaklığa sahiptir.
Akra (ACC) (5,22 km), Akra şehrine en yakın havaalanıdır.

Gana seyahati planlayın

Akra ve çevresi