Araç kiralama şirketleri yaşı 25'in altındaki sürücüler için ek ücret talep edebilrler, bu ücret genellikle aracı aldığınızda ödenebilir. Bazı yerlerde yaş sınırlamaları olabilir. Rezervasyon yaptırmadan önce araç kiralama şirketinin web sitesini kontrol edin.

Akra şehrinde araç kiralama

eury
budg
alam
avis
erac
hert

Oldukça farklı deneyimler vadeden Akra seyahatiniz öncesi yapacağınız en önemli hazırlık; sizin için oldukça meşakkatli olabilecek toplu taşıma stresini yaşamamak, taksimetrenin olmadığı taksilerde yüksek ücretlere maruz kalmamak ve en önemlisi keşfedilmeyi bekleyen bir çok noktayı, ulaşım sorunu yüzünden kaçırmamak için Skyscanner`ın araç kiralama sayfasına giderek, Akra için verilen teklifleri kontrol ederek, uygun bir araç seçip, rezervasyonunuzu yaptırmak olmalı.

Rentalcars, Holidayautos ve Argus Car Hire gibi önde gelen araba kiralama sağlayıcılarının karşılaştırmalarını sunan Skyscanner Akra`da tercih ettiğiniz araç kiralama tedarikçisini seçmenizi sağlar ve siz de bölgenin coğrafyasına ve sizin tercihlerinize en uygun araç için rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Fiyata dahil olan sınırsız mil, 24 saat yol yardımı, tam depo yakıt gibi servislerle ve tamamı klimalı olan ekonomik araba seçeneklerinden, SUV veya minibuslere, orta seviyede 5 koltuklu aile arablarından kompakt araçlara kadar geniş bir yelpazede seçenekler sunulmakta. Tercihinize bağlı olarak; şehir merkezine arabayla yaklaşık 20 dakikalık mesafede bulunan Akra havalimani veya şehir merkezinde farklı noktalarda bulunan ofislerden aracınızı teslim almanız mümkün.

Plajlarıyla ünlü bir sahil kasabası olan Akrada çok kullanışlı bir toplu taşımadan söz edilemez, otöbüsler dışında Tro tro adı verilen eski minivanlar en ucuz ve en çok kullanılan toplu taşıma araçlarıdır. Son derece kalabalık olan Tro trolar özellikle trafiğin yoğun olduğu saatlerde oldukça yavaş ilerlemekte ve bir çok durakta beklemektedirler. Şehirde özellikle her yıl Ağustos ve Eylül aylarında düzenlenen Homowo Festivali döneminde şehir dışından da katılımın olması sebebiyle yoğun bir hareketlilik yaşanmakta ve Akra`nın hatta tüm ülkenin en önemli kültürel aktivitelerinden biri olan bu festival döneminde toplu taşıma tamamen felce uğramakta.

Trafik yoğunluğu tüm büyük şehirlerde olduğu gibi Akra`da da ulaşımı yavaşlatmakta ve özellikle toplu taşıma araçlarıyla bir yerden, bir yere gitmek saatler almaktadır, Otöbüs ve Tro trolarda ezilmemek ve ne kadar ödeyeceğinizi asla kestiremeyeceğiniz taksilerde saatlerce trafiğin açılmasını beklememek için, kiraladığınız araçla, yanınıza alacağınız bir harita yardımı ile alternatif yollar bularak, zaman kaybetmezsiniz veya özellikle şehir merkezinde bir çok yolun oldukça yoğun olduğu sabah 4.00 -7.00 arası ve öğleden sonra 18.00- 20.00 arası sıkışık olan yolları münkün olduğunca kullanmamaya çalışabilirsiniz.

Ancak şehir merkezindeki trafikten sonra Labadi Yolunu izlerseniz, sizi şehir merkezinde ki trafiğin göbeğinden alıp, Akra banliyölerine doğru götürür ve kendinizi Labadi Plajında güneşlenirken bulabilirsiniz. Ya da devam ederek Teshie yoluna ulaşır ve doğuya doğru devam ederseniz muhteşem Coco Plajı`nın kumlarına bırakıverirsiniz kendinizi. Şehir merkezine yaklaşık 2 km uzaklıkta bulunan Labadi, Kokrobite ve Coco plaj bölgelerinde bulunan otel ve dinlenme tesisleri oldukça talep görmekte ve özellikle haftasonları bu bölgelere şehir ve ülke dışından büyük akın olmakta.

Bağımsızlık Meydanının hemen batısında bulunan Jamestown, Accranın en eski bölgesi ve hala aktif balıkçılık yapılmakta.Turistik yerler listesinde adı fazla geçmese de şehrin en etkileyici manzaralarına sahip, özellikle sabah erken saatlerde, limana doğru giden yolu takip edin, sizi gizli sokaklardan, taş evli yollardan geçirerek getirdiği limanda, küçük balıkçı teknelerinin dönüşünü izleyin.

Akranın doğusuna doğru yapacağınız yaklaşık bir saatlik, son derece keyifli bir araba yolculuğu ile muhteşem manzaralar eşliğinde bölgenin kültürü ve doğası hakkında son derece ilginç ve güzel deneyimler yaşayacak ve önemli bir liman kenti olan Temayı ziyaret etmiş olacaksınız. Gana Üniversitesi`ne de evsahipliği yapan Tema, limanından dolayı önemli bir ticaret ve aynı zamanda büyük bir balıkçılık merkezi durumunda.

Akrada hiçbir detayı kaçırmadan, Gana kültürünü ve doğasını tanımak için Skyscannerın sunduğu araç kiralama hizmetinden yararlanarak, aracınızı seçin ve unutulmaz sürüş keyfi yaşayın.

Skyscanner'la Araç Kiralama

Skyscanner kapsamlı araç kiralama aramasına hoş geldiniz. Binlerce varış yerini araştırır ve sizin için düşük fiyata mükemmel sürüş deneyimi bulmak amacıyla binlerce araç kiralama teklifini karşılaştırırız. Seyahatinizi en ucuza mal edebilmeniz için size yardımcı oluruz, böylece siz de yola bir gülümsemeyle çıkarsınız. Gelin bizimle araç sürün.

Ücretsiz Araç Kiralama Karşılaştırması

Skyscanner'la web'deki en düşük araç kiralama fiyatlarından bazılarını bulacaksınız. Sizin için uygun olan araç kiralama teklifini bulduktan sonra rezervasyonunuzu yaptırmanız için sizi doğrudan araç kiralama şirketine yönlendireceğiz. Hiçbir zaman komisyon eklemeyiz, böylece her zaman en iyi fiyatı elde edersiniz.

Skyscanner'la Arama Yapın

Araç mı kiralamanız gerekiyor? Daha fazla aramayın. Nereye gitmek isterseniz isteyin, neye ihtiyacınız olursa olsun, anahtarı bizde. Sadece varış noktanızı, araç teslim alma ve teslim etme tarihlerinizi girin ve biz de size en iyi araç kiralama şirketlerinden tüm teklifleri sunalım, böylece saniyeler içinde karşılaştırma yapabilir ve aracınızın rezervasyonunu yaptırabilirsiniz.

*Bu fiyat, çok sayıda seçenek arasından seçim yapmanıza yardımcı olmak üzere tahmini bir fiyattır. Bugünkü fiyat, son 15 günün her birinde Skyscanner'da bulunan en düşük fiyatların ortalamasını temel almaktadır.