Lijiang

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Lijiang şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Lijiang Jayden Lodge, Lijiang Hanwuji Inn ve Xiang Yunnan Vacation Inn yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Lijiang konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Lijiang otelleri

en düşük 260 TL
en düşük 267 TL
en düşük 369 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 218 TL ile Aralık ayıdır. Lijiang şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 301 TL ile Nisan ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 226 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 256 TL tutarından %13 daha azdır.
Lijiang Sanyi (LJG) (21,60 km), Lijiang şehrine en yakın havaalanıdır.

Çin seyahati planlayın