Dali City

28 Eyl 2019 - 29 Eyl 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Dali City şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Fanmei Hotel, Shisanyue ¡¤ Dali Gucheng Holiday Courtyard ve Bang'er Inn yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Dali City konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Dali City otelleri

en düşük 212 TL
en düşük 305 TL
en düşük 624 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 172 TL ile Kasım ayıdır. Dali City şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 258 TL ile Şubat ayıdır.
Geçen yıl Eylül ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 194 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 222 TL tutarından %14 daha azdır.
Dali City (DLU) (8,30 km), Dali City şehrine en yakın havaalanıdır.

Çin seyahati planlayın