Kunming

30 Eki 2019 - 31 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kunming şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Soluxe Hotel, Cachet Boutique Hotel ve Gushen Hotel Kunming yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kunming konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kunming otelleri

en düşük 226 TL
en düşük 331 TL
en düşük 418 TL

Yolcular Kunming için ne diyor?

9,8
Gezginler
8,6
Maceraperest Yolcular
7,4
Sağlıklı Yaşam
7,4
Ailece Seyahat Edenler
6,6
Öğrenciler
Üye değerlendirmeleri (39)
Juno Kim
Juno KimAnchorage
19.04.2017

The city of eternal Spring, Kunming is quite a pleasant city. It's named this way because of the mild temperature due to the elevation. As a capital of Yunnan Province, you will have to go through Kunming to get to the attractions in Yunnan.

Bella Ding
Bella DingKunming
13.08.2015

It's my home and welcome everyone to my hometown. Kunming is a tourist city. There are many delicious foods and friendly people, especially beautiful scenery.

Leow Cheng Lam
Leow Cheng LamKlang
31.01.2015

The weather here is cool and warm. You can visit here at any season even in December it is not so cold as Beijing. Kunming have many races like Hanzu, Yizu, Manzu, Zangzu and many other I have not seen before. They usually can be recognized by their own clothing and hairstyle.

Georgina Iraheta
Georgina IrahetaAtina
25.05.2014

Kunming is known as "The City of Eternal Summer" in China. Not so much this morning when I opened the window. If you are planning on visiting better come in the spring.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 226 TL ile Kasım ayıdır. Kunming şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 798 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 256 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 419 TL tutarından %63 daha azdır.
Kunming şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 15,6°C/60,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 24,6°C/76,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 2,2°C/36,0°F sıcaklığa sahiptir.
Kunming (KMG) (5,46 km), Kunming şehrine en yakın havaalanıdır.

Çin seyahati planlayın