Jining

28 Eki 2019 - 29 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Jining şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Jining Media Boutique Hotel, Huiquan Zhixuan Hotel ve Kessai International Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Jining konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Jining otelleri

en düşük 64 TL
en düşük 147 TL
en düşük 225 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 105 TL ile Haziran ayıdır. Jining şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 158 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 128 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 127 TL tutarından %1 daha fazladır.
Jining şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 14,8°C/58,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 31,5°C/88,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -6,5°C/20,3°F sıcaklığa sahiptir.
Jining (JNG) (26,64 km), Jining şehrine en yakın havaalanıdır.

Çin seyahati planlayın