Dongying

28 Eki 2019 - 29 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Dongying şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında JIN Jiang INN Huanghe SAN Road, Home Inn Dongying Dongcheng Caozhou Road Central ve Dongying Yinzuo Jiayi - Xisan Road yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Dongying konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Dongying otelleri

en düşük 147 TL
en düşük 218 TL
en düşük 383 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 105 TL ile Kasım ayıdır. Dongying şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 165 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 113 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 130 TL tutarından %14 daha azdır.
Dongying şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 14,7°C/58,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 29,2°C/84,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -6,2°C/20,8°F sıcaklığa sahiptir.
Dongying (DOY) (19,71 km), Dongying şehrine en yakın havaalanıdır.

Çin seyahati planlayın