Weifang

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Weifang şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Junhan International Hotel Weifang, International Financial Hotel ve Ramada Plaza Weifang yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Weifang konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Weifang otelleri

en düşük 234 TL
en düşük 332 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 136 TL ile Kasım ayıdır. Weifang şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 241 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 143 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 178 TL tutarından %24 daha azdır.
Weifang şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 14,6°C/58,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Haziran olup, ortalama 29,9°C/85,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -6,6°C/20,1°F sıcaklığa sahiptir.
Weifang (WEF) (6,85 km), Weifang şehrine en yakın havaalanıdır.

Çin seyahati planlayın