Harita

 Lyon Havaalanı

Lyon Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Lyon Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Lyon Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Lyon Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Lyon Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Lyon havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Lyon havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Lyon Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Lyon Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Lyon Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Lyon uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Lyon Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Lyon şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Lyon şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Lyon yakınındaki havaalanları

 Lyon şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Lyon Havaalanı

Adres:
Aeroports De Lyon SA,
BP 113,
F-69125 Lyon-Saint Exupery Aeroport,
FRANCE

Telefon:+33 (0)8 26800826
Faks:+33 (0)4 72227471

Web Sitesi:

Sahibi:
Chambre de commerce et d'industrie de Lyon

 Konum Bilgileri

Boylam:5° 4' 54'' E
Enlem:45° 43' 32'' N
IATA kodu:LYS
ICAO kodu:LFLL

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.