Harita

 Aden Havaalanı

Aden Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Aden Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Aden Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Aden Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Aden Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Aden havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Aden havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Aden Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Aden Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Aden Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Aden uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Aden Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Aden şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Aden şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Aden yakınındaki havaalanları

 Aden şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Aden Havaalanı

Adres:
PO Box 424,
Crater,
Aden,
REPUBLIC OF YEMEN,
Crater,
Aden,
REPUBLIC OF YEMEN

Telefon:+967 (0)2 43626
Faks:+967 (0)2 231383

 Konum Bilgileri

Boylam:45° 1' 50'' E
Enlem:12° 49' 40'' N
IATA kodu:ADE
ICAO kodu:OYAA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.