Harita

Charleston Uçak Bileti Fiyatları

Flights city- Charleston

 

Charleston ABD’nin Güney Karolina Eyaletine bağlı, eyaletin en kalabalık ikinci şehridir. Yarı tropikal iklim özellikleri görünen kentte yaz ayları sıcak ve nemli, kış ayları ise ılık geçmektedir. Haziran-Eylül ayları arasında çok fazla sağanak yağış görülmektedir. Kasım ayı ve Noel döneminin yaşandığı Aralık ayı Charleston kentini ziyaret için en ideal zamandır. Charleston Uluslararası Havaalanından kent merkezine ulaşmak için farklı yöntemler kullanılabilir. Kent içi ulaşım için otobüsler tercih edilebilir veya ABD kentlerini dolaşırken en sık başvurulan yöntem olan araç kiralama yöntemine başvurulabilir. Dünyada bini aşkın havayolunun ve online seyahat acentesinin milyonlarca noktasını tarayarak en hesaplı uçak bileti alternatiflerini karşılaştırmalı olarak sunan Skyscanner ile her zaman her yere en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz. Böylelikle hem zamandan hem de paradan tasarruf etmiş olursunuz. Skyscanner sizi seçtiğiniz havayolunun ya da seyahat acentesinin sayfasına güvenle transfer edip, işleminizi yapmanıza yardımcı olur. Eğer seyahat tarihleriniz esnekse, seçtiğiniz herhangi bir dönem için tüm günleri görüntüleyerek hangi gün en ucuz uçabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İlgi alanınız ne olursa olsun Charleston her bireye hitap edebilecek nitelikte bir kenttir. Charleston Limanı, nefes kesen Boone Hall Plantation,  büyüleyici Eski Şehir Pazarı veya Aquarium,  Charleston kentinin cazibe merkezleri arasındadır. Liman bölgesinde Atlantik kıyıları boyunca uzanan tarihi Eski şehir bölgesinde sanat galerileri, müzeler, tarihi yerler ve şık butikler ziyaret edilebilecek yerler arasındadır. 17.yüzyıl sonu ve 18.yüzyıl başlarında inşa edilen Pembe Ev kent merkezinde görmeniz gereken, kentin en eski taş binasıdır. Kenti ziyarete gelen gezginlerin oldukça ilgi gösterdikleri paket turlar arasında, faytonla veya yürüyerek yapılan gezintiler oldukça keyifli. Her yıl ilkbaharda düzenlenen festivaller arasında Spoleto Performans Sanatları Festivali uluslararası çapta ilgi gören festivallerden biridir. Manolya Bahçeleri, Middleton Place, Boone Hall,John’s Adası, Wadmalaw Adası ve Morris Adası muhteşem manzaralar sunan bölgelerdir, mutlaka görünüz. Charles Towne kırsal bölgesi bölge kültürüne meraklı gezginler için görülmesi tavsiye edilen hoş bir bölgedir.

Charleston’da bulunan restoran ve kafelerde uzun akşam yemeklerinden, hızlı bir şeyler atıştırmak için uğranan mekânlara kadar sınırsız sayıda seçenek mevcuttur. Kentte bulunan İtalyan, Fransız ve Meksika yemekleri sunan restoranlarda lezzetli yemekler eşliğinde güzel vakitler geçirebilirsiniz. Bir şeyler içmek için uğrayabileceğiniz İrlanda Pub’ları liman bölgesinde yoğunlaşmakta. Farklı bira çeşitlerini deneyebileceğiniz pub’larda eğer arzu ederseniz bira yapımına dair bilgiler alabilirsiniz.

Uçuş güzergâhınız esnek mi? Daha fazla tasarruf için yakınlardaki havaalanlarını arayın.

Charleston yakınındaki havaalanları

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.