Harita

Trabzon İstanbul Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. İstanbul yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Trabzon - İstanbul uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

155 TL

Aktarmasız havayolu

3

Uçuş / hafta

132

Ortalama uçuş süresi, toplam 899 kilometre uçuş mesafesi

1sa 40dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Himalaya Airlines

İstanbul ve İstanbul Sabiha Gökçen

2 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

İstanbul şehrinde 2 havaalanı bulunmaktadır: İstanbul ve İstanbul Sabiha Gökçen.
Trabzon - İstanbul uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 155 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Trabzon - İstanbul uçuşu ortalama 1sa 40dk sürmektedir.
Aktarmasız Trabzon - İstanbul uçuşu yapan 3 havayolu şirketi bulunmaktadır.
Eylül itibarıyla haftalık 132 Trabzon - İstanbul uçuşu bulunmaktadır.

Trabzon İstanbul uçak bileti

Türk Hava Yolları ve Pegasus Airlines`ın düzenli uçuşlarının bulunduğu ayrıca Bora Jet ve Onur Air Havayollarının da mevsimsel değişikliklerle direkt seferler düzenlediği Trabzon İstanbul arası uçuş rotasında her gün Trabzon Havaalanı`ndan İstanbul`a direkt ve aktarmalı uçuşlar gerçekleşmektedir. Pegasus Airlines Trabzon`dan İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı`na direkt uçuşların dışında İzmir aktarmalı seferler düzenlerken Türk Hava Yolları İstanbul`daki iki havaalanına da direkt ve Ankara Esenboğa aktarmalı uçmaktadır.

Şehir merkezine oldukça yakın ve denize paralel bir konumda bulunan Trabzon Havaalanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne de yürüme mesafesinde bulunmakta. Dolmuş, belediye otobüsü, taksi ve HAVAŞ servisleriyle veya otelde konaklıyorsanız bazı otel servisleri ile ulaşmanız mümkün. HAVAŞ Havaalanı servisleri Trabzon şehir merkezin dışında çevre kasabalar ve Rize, Giresun gibi yakın mesafede bulunan şehirlerden de Trabzon Havaalanı`na servis vermektedir. HAVAŞ servis ücretleri ise mesafeye göre değişmek şartıyla 15-20 ve 25 TL. dir. Oldukça eski bir havaalanı olan Trabzon Havaalanı İç Hatlar ve Dış Hatlar Terminalleriyle yurt içi ve uluslararası hizmet vermektedir.

İstanbul uçuşları için kullanacağınız İç Hatlar Terminaline kimliğiniz yanınızda olmak kaydıyla uçuş saatinizden 1,5 saat önce gitmeniz önerilmektedir. 30`a yakın chceck-in kontuarının bulunduğu İç Hatlar terminali, uçuş saatinizi beklerken yararlanabileceğiniz CIP Salonu, sağlık Merkezi, Cafe Bar, restoran, araç kiralama ofisleri, hediyelik eşya, yiyecek ve tatlı standları ve yaklaşık 400 araç kapasiteli otopark ile hizmet vermektedir.

İstanbul`da Trabzon çıkışlı uçuşların varış noktaları Avrupa Yakası’nda Atatürk, Anadolu Yakası’nda ise Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanlarıdır. İki havaalanı da şehrin merkezi noktalarından ulaşım konusunda bir çok alternatifle ve modern, kapsamlı ve ayrıcalıklı hizmetleriyle de göz doldurmakta.

Atatürk Havalimanı, 11TL. ücret ödeyerek HAVATAŞ havaalanı servisleri ile daha düşük bir ücretle de metro ve otobüsler ile şehrin merkezi noktalarına ulaşma olanağı sunmakta ayrıca 24 saat hizmet veren havaalanı taksileri ile şehrin istediğiniz bölgesine gitmeniz mümkün. Atatürk Havalimanından Merkezi bir nokta olan Taksim`e gitmek için taksi ödemeniz gereken ücret yaklaşık 70TL. civarındadır.

Sabiha Gökçen Havalimanı Anadolu yakasında Pendik ilçesi yakınlarında, bulunmaktadır. Gelen yolcu bölümünde Kahve Dünyası, Karafırın, Simit Sarayı, Burger King gibi yiyecek içecek mekanlarının bulunduğu terminal çıkışında, havaalanı taksileri, HAVATAŞ havaalanı servisleri, belediye otobüsleri gibi hem Anadolu hem de Avrupa yakasına kolaylıkla ulaşmanızı sağlayacak bir çok alternatif bulmanız mümkün. Ayrıca havaalanı bünyesinde bir çok tanınmış araç kiralama şirketlerinin ofisleri de bulunmakta.

Karadeniz`in yeşili ve mavisiyle muhteşem doğasıyla ünlü Trabzon`dan sonra İstanbul, hareketli hiç uyumayan kocaman bir şehir. Türkiye`nin tüm şehirlerinin karışımı diyebileceğimiz bu renkli ve büyük dünya benzer ve farklı yönleriyle karşılamakta Trabzon yolcularını. Karadeniz ikliminin etkisi altında olan Trabzon`da ılık kışlar ve serin yazlar yaşanırken, İstanbul`da hem Karadeniz hem de Akdeniz iklimi özelliklerini görmek mümkün ancak oldukça yüksek olan nem oranı yaz aylarında bunaltıcı sıcaklar görülür. İstanbul Türkiye`nin en pahalı şehirlerinden biri durumunda ancak büyük bir şehir olmanın getirdiği avantajlardan biri de her konuda çok fazla alternatif ve farklı fiyat seçeneklerinin bulunabilmesidir.

Verilen tüm bilgiler Haziran 2015 tarihinde alınmıştır.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.