Harita

Exeter Dalaman Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. Dalaman yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Exeter - Dalaman uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

1.987 TL

Aktarmasız havayolu

0

Dalaman

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Dalaman şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: Dalaman.
Exeter - Dalaman uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 1.987 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Aktarmasız Exeter - Dalaman uçuşu yapan havayolu şirketi yoktur.

Exeter`den Dalaman`a uçan havayolları

Exeter`den Dalaman`a aktarmasız uçuşlar, yaz sezonunda, Thomson Airways`in Charter seferleri ile mümkün olmaktadır. Sınırlı sayıdaki bu aktarmasız uçuşlar dışında, Londra, Glasgow, Manchester bağlantılı olarak da Exeter`den Dalaman`a uçma şansınız bulunmakta. Aktarmalı uçuşlarda, Exeter çıkışlı uçuşlar Flybe havayolu ile yapılmakta, aktarma noktasından Dalaman`a uçuşlar ise Türk Hava Yolları, Thomson Airways veya British Airways ile gerçekleşmektedir.

Terminal bilgileri - Kalkış

Exeter Havaalanı`nda, iç ve dış hat uçuşları için mevcut tek terminal kullanılmaktadır. Küçük bir terminal olmakla birlikte, giden yolcu bölümünde sandviç çeşitleri ve kahve keyfi yapabileceğiniz bir kafe, kitap, dergi, gazete ve atıştırmalıklar alabileceğiniz WHSmith, döviz bürosu ve otomatik para çekme makineleri gibi hizmetleri bulabilirsiniz. Pasaport kontrolünden sonra ise bir restoran, pist manzaralı bir bar ve kafe bulunmakta. Ayrıca alış veriş severlerin mutlaka uğrayacağı Duty Free bölümü de zengin çeşitleriyle hizmet vermekte.  Bu bölümde Wi Fi kullanımı da ücretsiz olarak kullanılabilmekte. Terminalde, özellikle yoğun yaz sezonunda güvenlik kontrolünde uzun kuyruklar oluşmakta.  Bu kuyruklarda vakit kaybetmek istemiyorsanız, Exeter Havaalanı web sayfasında veya terminalde bulunan Fast Track kioskunda, £3.50 ödeyerek, bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Terminalde bulunan Lounge hizmetinden de, önceden rezervasyon yaptırarak yararlanmanız mümkün.

Terminal bilgileri  - Varış

Dalaman Havaalanı Dış Hatlar terminali, uluslararası standartlarda, büyük ve modern bir terminal. 8 yolcu köprüsü uçaktan terminale kolay geçiş sağlarken, mevcut 44 pasaport kontuarı ile de giriş işlemleriniz hızlı bir şekilde gerçekleşmekte. Havalimanı Dalaman`a yaklaşık 6km, Göcek'e 24 km, Fethiye'ye 50 km ve Marmaris’e yaklaşık 90 km mesafede bulunmakta.

Dalaman Havalimanı'ndan Marmaris ve Fethiye `ye HAVAŞ ve MUTTAŞ Servisleri, karşılıklı seferler düzenlemektedir. İç Hatlar Terminali çıkışında bulabileceğiniz servisler Marmaris`e; Ortaca, Köyceğiz, Gökova güzergahı ile, Fethiye`ye ise;  Göcek, Günlükbaşı, Adnan Menderes Bulvarı üzerinden Fethiye Şehirlerarası Otobüs Terminaline varmaktadır. Taksi ile ulaşım için, otopark içerisinde bulunan taksi duraklarından 24 saat taksi bulmanız mümkün. Ortalama taksi ücretleri; Muğla ve Ortaca `ya 70TL, Göcek `e 90TL, Fethiye`ye 150 TL, Marmaris`e 190TL`dir.

Dalaman seyahatinizde ulaşım sorununuza uzun süreli bir çözüm için araç kiralama sayfamızı ziyaret edin.

Pratik bilgiler

Exeter Havaalanında Flybe check-in masaları kalkış saatinden 2 saat önce açılmakta ve kalkışa 15 dakika kala kapanmaktadır. Zamandan tasarruf için çevrimiçi check-in yapabilirsiniz. Exeter`den Dalaman`a farklı havayolu kombinasyonları ile aktarmalı uçuyorsanız, aktarma yapacağınız şehirde havaalanı değişikliği yapılması gerekebilir.

Dalaman`da sizi ne bekliyor?

Dalaman Akdeniz iklim özellikleriyle, yaz aylarında ortalama 29˚C ile güneşli ve yağışsızdır. Kısa süren kış mevsiminde ise sıcaklık ortalama 10°C civarındadır. Mayıs ayı itibari ile başlayan tatil sezonu, Eylül ayı sonuna kadar devam etmektedir.

Dalaman saat farkıyla Exeter`den iki saat ileridedir. Dalaman`da yapacağınız harcamalarda, kur farkının da etkisiyle Exeter`den  %40`lara varan farkla daha ucuz harcama yapabilirsiniz.

Tatilinizde en ekonomik konaklama alternatiflerine ulaşmak için Dalaman Otelleri sayfamızı ziyaret edin.

Yazı tarihi Temmuz 2016

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.