Harita

Bodrum Trabzon Uçak Bileti Fiyatları

Bodrum - Trabzon uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

639 TL

Aktarmasız havayolu

0

Ortalama uçuş süresi, toplam 1123 kilometre uçuş mesafesi

3sa 5dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Himalaya Airlines

Trabzon

1 havaalanı

Aşağıdaki bilgiler, bu içeriğin yazıldığı tarih olan Ağustos 2015 tarihi itibariyle doğrudur.

Bodrum Trabzon arasında uçan havayolu şirketleri

Bodrum -Trabzon arasında günümüz itibariyle direkt seferler yapılmamaktadır. İstanbul, Ankara, Adana ve Antalya üzerinden yapılan aktarmalı seferleri Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus Havayolları ve Onur Air düzenlemektedir. Bu havayolu şirketlerinden Bodrum Trabzon arasında Pegasus Hava Yolları ve Anadolu Jet’in İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı aktarmalı, Türk Hava Yollarının ise İstanbul Atatürk Havaalanı ve Ankara Esenboğa Havaalanı aktarmalı uçuşları mevcuttur. Bodrum Trabzon arasında Onur Air İstanbul Atatürk Havaalanı aktarmalı olarak hizmet vermektedir.

Terminal bilgileri:

Bodrum-Milas Havaalanı’nda İç ve Dış Hatlar Terminalleri ayrı binalardadır. İç hatlar gelen ve giden yolcular için tek bir terminal bulunmaktadır. Türk Hava Yolları, Onur Air, Anadolu Jet ve Pegasus Havayolları uçuşları için aynı terminali kullanmaktadır. Bodrum Milas Havaalanı İç Hatlar Giden YolcularTerminalinde, VIP ofisi, sağlık ofisi, danışma ofisi,  restoran, cafe-bar, üç adet ATM cihazı, hediyelik eşya mağazası hizmet sunmaktadır.

Trabzon Havaalanı’nda gelen ve giden yolcular için iki ayrı terminal binası bulunmaktadır. Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Onur Air ve Pegasus Havayolları uçuşları için aynı terminali kullanmaktadır. Trabzon Havaalanında bulunan iç hatlar terminalinde iki kafe bar, bir lokanta, on araba kiralama ofisi, bir sağlık birimi, hediyelik eşya ve diğer ticari ürünlerin satıldığı on iki adet mağaza hizmet vermektedir.

Bodrum-Trabzon uçuşunuzu gerçekleştirmek için üzerinde T.C kimlik numaranızın bulunduğu nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport gibi resimli, resmi bir kimliğin yanınızda olması gerekmektedir. Bodrum -Trabzon uçuşunuzu gerçekleştirmek için en az bir saat öncesinden havaalanında hazır bulunmanız ve check-in işlemlerinizi yaptırmanız gerekmektedir. Eğer check-in işleminizi online olarak yapacaksanız, uçuş saatinden 24 saat önce açılan online işlemi, kalkış saatinden 90 dakika öncesine kadar gerçekleştirmeniz mümkün. Uçuş saatinizden en az 45 dakika önce biniş kartınızı alarak, yolcu bekleme salonunda hazır bulunmanız beklenmektedir.

Pratik bilgiler

Bodrum ve Trabzon arasında saat farkı bulunmamaktadır. Bodrum da Ege ve Akdeniz İklimi bir arada görülmektedir. Yaz ayları sıcak ve kuru kış ayları ise ılık ve yağışlı geçmektedir. Trabzon Ilıman Karadeniz iklim yapısına sahiptir. Yıl boyunca sıcaklık ortalamada 10-20 derece arasında değişmektedir. Bodrum ve Trabzon rakamsal veriler açısından karşılaştırıldığında, Bodrum Trabzon’a göre kira, market, ulaşım gibi harcama kalemlerinde daha pahalı bir şehirdir. Bodrum özellikle kira giderleri konusunda Trabzon’dan % 121 oranında daha pahalı bir şehirdir. Bodrum’da ortalama bir restoranda tek kişilik bir menü için ödeyeceğiniz rakam 12 TL iken bu rakam Trabzon’ da 15 TL civarında olacaktır. Ulaşım konusunda ise Trabzon Havaalanından Trabzon’un merkezi noktalarından biri olan Çarşı Caddesi civarına ulaşmak için 20 TL civarında bir ücret ödemeniz gerekmektedir. 

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.