Harita

Aberdeen Dalaman Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. Dalaman yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Aberdeen - Dalaman uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

1.498 TL

Aktarmasız havayolu

0

Dalaman

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Dalaman şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: Dalaman.
Aberdeen - Dalaman uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 1.498 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Aktarmasız Aberdeen - Dalaman uçuşu yapan havayolu şirketi yoktur.

Aberdeen – Dalaman uçak bileti

Aberdeen – Dalaman arasında Mayıs ile Ekim ayları arasında Thomson Airways tarafından charter seferler düzenlenmektedir. Bu direkt seferler dışında, farklı bağlantı noktalarından aktarmalı uçuşlarla da bu rotada uçmak mümkün. Aktarmalı uçuşlar, farklı havayolu kombinasyonları ile Londra, Manchester, Newcastle, Birmingham ve Belfast bağlantılı olarak gerçekleşmektedir.

Uçuşunuza ev sahipliği yapacak olan ilk terminal, Aberdeen Havaalanının, tarifeli ve charter uçuşların gerçekleştiği ana terminalidir. Taksi ile şehir merkezinden yaklaşık 25 dakikada ulaşabilirsiniz, ücreti £20 civarıdır. Dyce tren istasyonu ise havaalanına sadece 2 mil mesafede bulunmaktadır. Şehir merkezinden havaalanına ulaşım alternatiflerinden bir diğeri ise otobüslerdir. Terminal, alış veriş ve yeme-içme konusunda geniş seçenekler sunmaktadır. Duty Free mağazalarının yansıra Boots, WHSmith, Dixons gibi mağazalar da bulunmaktadır. Güvenlik öncesi Wetherspoon, Joe's Coffeehouse, The Kitchen yiyecek-içecek hizmeti sunarken, güvenlik kontrolünden sonra  The GLOBE ve Costa yolcuları ağırlamaktadır. Ayrıca Terminalde yararlanabileceğiniz Loung hizmetleri, bekleme sürecini keyfe dönüştürmekte. Terminalde kablosuz internet kullanımı ücretlidir.

Dalaman Havaalanında sizi dört katlı, Dış Hatlar Terminali karşılamakta. Terminalde gelen yolcular için 1. kat ve zemin kat kullanılmaktadır. Bagaj teslim bölümünde Duty Free mağazaları bulunmakta. Aynı alanda yiyecek-içecek mekanları dinlenme imkanı sunarken, döviz büroları, banka, gazete-dergi standı, araç kiralama ofisleri de hizmet vermektedir. Terminal çıkışında bulunan taksiler 70 ile 300 TL arasında değişen ücretlerle, çevre tatil beldelerine ulaşım sağlamaktadır. Dalaman, Marmaris ve Fethiye merkezlerine ise servisler bulunmaktadır.

Aberdeen - Dalaman uçak biletinizi alırken, bağlantı uçuşlarının saatlerine dikkat etmelisiniz, iki uçuş arasında yeterli sürenin olması oldukça önemli. Ayrıca Londra aktarmalı uçuşlarda, bağlantı uçuşu farklı bir havaalanından gerçekleşebilmektedir. Havaalanları arası ulaşım hakkında bilgi edinmekte büyük yarar var. Check-in işlemleriniz için havaalanına erken gitmeniz tavsiye edilmektedir.

Dalaman, Akdeniz iklim özelliklerine sahip ve yaz aylarında sıcaklık 40 °C`yi bulmaktadır. Popüler bir tatil bölgesinde bulunması, özellikle yaz döneminde fiyatların artmasına sebep olsa da, kur farkı göz önüne alındığında Aberdeen şehrine oranla oldukça ucuz. Dalaman`da bir akşam yemeği için 30 TL, deniz kenarında içeceğiniz buz gibi bir bira için ise yaklaşık 10 TL ödemektesiniz. Taksimetreler 4 TL ile açılmaktadır. Dalaman saat farkıyla Aberdeen`den iki saat ileride bulunmaktadır.

Mart 2016 tarihinde güncellenmiştir.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.